forumnju z rachunkiemofertaKiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu?

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu?

 

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu? (2017-11-22 17:24)

Na chwilę obecną ciekawie wygląda Plush Abo po 20PLN za każdy numer (może być więcej niż 2). Internet nie jest dzielony (każdy ma swój pakiet) i też rośnie wraz ze stażem. Z Nju + Nju dodatkowego jestem zadowolony, ale chciałbym dołączyć dziecko (a za jakiś czas drugie). Mogę się bawić w pre-paid dla dzieci np. z a2mobile + Nju z dodatkowym, ale mogę też skorzystać z oferty Plush-a, która jest na prawdę ciekawa. Trochę szkoda Giga za staż, ale na razie i tak tego nie wykorzystujemy. Chyba, że w miarę szybko pojawi się nowa oferta w Nju, która zaspokoi potrzeby nie tylko par ale i rodzin. Czy / kiedy można liczyć na takie zmiany w ofercie?

~cobereck

 

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu? (2017-11-23 09:38)

to jest odpowiedź na post:

Czy / kiedy można liczyć na takie zmiany w ofercie?


Za parę dni Andrzejki, można spróbować coś powróżyć ;-)
A poważniej: tutaj jest forum użytkowników i nikt z Nju oficjalnie się tu nie wypowiada.
Może wyślij zapytanie do BOK, chociaż zapewne odpowiedzą "w chwili obecnej nie mamy w ofercie..." itd. w tym stylu, bez żadnych konkretów. Ale spróbować można... i potem podzielić się na forum ;-)


[EDIT] Osobiście sądzę, że obecna oferta 2nr-ów jest jaka jest, skierowana do określonej grupy odbiorców ("targetu" jak się teraz chyba mówi), odpowiednio skalkulowana etc., i operator raczej nie będzie chętny zmianom. Ale być może konkurencja wymusi, nigdy nie mówię nigdy...

[edytowane przez stanley99 o 09:46 w dniu 2017-11-23]
 

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu? (2017-11-23 13:28)

Ile bierzesz za reklamę Plus-a?

~zibi

 

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu? (2017-11-23 18:48)

to jest odpowiedź na post:

Ile bierzesz za reklamę Plus-a?




Zaproponuj coś. Wyznaję zasadę jak dają to bierz, jak biją to uciekaj. :-)

~cobereck

odpowiedź

Kiedy oferta na abonament dla 3+ a nie tylko dla duetu? | ~cobereck (22.11.2017, 17:24)

Na chwilę obecną ciekawie wygląda Plush Abo po 20PLN za każdy numer (może być więcej niż 2). Internet nie jest dzielony (każdy ma swój pakiet) i też rośnie wraz ze stażem. Z Nju + Nju dodatkowego jestem zadowolony, ale chciałbym dołączyć dziecko (a za jakiś czas drugie). Mogę się bawić w pre-paid dla dzieci np. z a2mobile + Nju z dodatkowym, ale mogę też skorzystać z oferty Plush-a, która jest na prawdę ciekawa. Trochę szkoda Giga za staż, ale na razie i tak tego nie wykorzystujemy. Chyba, że w miarę szybko pojawi się nowa oferta w Nju, która zaspokoi potrzeby nie tylko par ale i rodzin. Czy / kiedy można liczyć na takie zmiany w ofercie?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

365 gości i 0 zalogowanych użytkowników