forumnju z rachunkiemofertaDODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA

 

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA (2017-11-22 15:37)

Witam

Obecnie żona posiada abonament w Orange który się kończy. Czy mogę od razu przenieś jej numer do mojego rachunku w NJU jako dodatkowy czy muszę najpierw cedować umowę w Orange z żony na mnie?


 

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA (2017-11-25 19:04)

to jest odpowiedź na post:

Witam

Obecnie żona posiada abonament w Orange który się kończy. Czy mogę od razu przenieś jej numer do mojego rachunku w NJU jako dodatkowy czy muszę najpierw cedować umowę w Orange z żony na mnie?





Konieczne będzie najpierw dokonanie cesji w Orange. Po przepisaniu numeru będziesz mógł przenieść numer do oferty nju dodatkowy.

 

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA (2017-11-27 13:34)

Podłączam się pod pytanie. U mnie sytuacja wygląda tak, że żona ma numer w Orange tylko pre-paid-owy.  Jak w tym przypadku wygląda przeniesienie jej numeru do moje usługi w NJU jako numer dodatkowy? Dodam, że numer jest zarejestrowany na nią.

~krzych

 

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA (2017-11-27 13:59)

to jest odpowiedź na post:

Podłączam się pod pytanie. U mnie sytuacja wygląda tak, że żona ma numer w Orange tylko pre-paid-owy.  Jak w tym przypadku wygląda przeniesienie jej numeru do moje usługi w NJU jako numer dodatkowy? Dodam, że numer jest zarejestrowany na nią.

Bez problemu wpisujesz jej humer jako swój dodatkowy - miałem identyczna sytuację. Umowa (z nju) jest ma mnie, a numer zarejestrowany (u ministra Ziobry) na nią

odpowiedź

DODATKOWY NUMER OD INNEGO WŁAŚCICIELA | adamd (22.11.2017, 15:37)

Witam

Obecnie żona posiada abonament w Orange który się kończy. Czy mogę od razu przenieś jej numer do mojego rachunku w NJU jako dodatkowy czy muszę najpierw cedować umowę w Orange z żony na mnie?


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 1 zalogowanych użytkowników