forumstrona www, moje kontomoje kontoKiedy mogę założyć konto podczas przenoszenia numeru z innej sieci?

Kiedy mogę założyć konto podczas przenoszenia numeru z innej sieci?

 

Kiedy mogę założyć konto podczas przenoszenia numeru z innej sieci? (2017-11-23 17:06)

Nie wiem w którym momencie najwcześniej mogę założyć konto na portalu Nju? Jestem w trakcie przenoszenia numeru z Play i świeżo po podpisaniu umowy (dzisiaj, ją kurier dostarczył razem z kartą SIM), mam wszystkie potrzebne piny i numery, ale gdy wchodzę na stronę zakładania tego konta, po podaniu numeru przenoszonego wyskakuje komunikat :<span >Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę. Nic się nie zmienia od kilku godzin. Próbowałem numer tymczasowy i jest to samo. Znalazłem wątek na forum, że nie tylko ja mam takie problemy. Próbowałem na różnych przeglądarkach, VPNach, i różnych urządzeniach i jest to samo. Problem jest nierozwiązany i zalecają kontakt z BOK. Na razie po 20 minutach oczekiwania na połączenie z konsultantem rozłączyłem się. 

~usip

 

Kiedy mogę założyć konto podczas przenoszenia numeru z innej sieci? (2017-11-24 19:57)

Sam sobie odpowiem po nowych doświadczeniach. Konto można założyć dopiero po aktywacji numeru tymczasowego i tylko na numer tymczasowy. Gdy przyjdzie mail z nju, że karta tymczasowa została aktywowana, założenie konta staje się możliwe. W południe kurier przywiózł kartę sim i umowę, a około 20.00 przyszedł mail że konto jest aktywne.  Jest to dość logiczne. Podejrzewam, że po aktywacji numeru przenoszonego (starego) do logowania na konto utworzone na numer tymczasowy, logować będziemy się numerem przeniesionym. Takie coś też przeczytałem na forum podczas szukania odpowiedzi na zadane wyżej pytanie. Jak za miesiąc przeniosę stary numer to potwierdzę to w tym wątku. Bezsensowne byłoby zakładanie kolejnego konta dla przenoszonego numeru.
Zanim założyłem konto zadzwoniłem do BOK i tam jeden z konsultantów powiedział mi, że na konto tymczasowe nie mogę założyć konta. Dopiero jak przenoszę numer. Więc nie ma sensu dzwonić do BOK, bo ich wiedza tylko rozbawi ale nie rozwiąże naszych problemów.

~usip

odpowiedź

Kiedy mogę założyć konto podczas przenoszenia numeru z innej sieci? | ~usip (23.11.2017, 17:06)

Nie wiem w którym momencie najwcześniej mogę założyć konto na portalu Nju? Jestem w trakcie przenoszenia numeru z Play i świeżo po podpisaniu umowy (dzisiaj, ją kurier dostarczył razem z kartą SIM), mam wszystkie potrzebne piny i numery, ale gdy wchodzę na stronę zakładania tego konta, po podaniu numeru przenoszonego wyskakuje komunikat :<span >Nie udało się zakończyć procesu. Prosimy spróbuj ponownie za chwilę. Nic się nie zmienia od kilku godzin. Próbowałem numer tymczasowy i jest to samo. Znalazłem wątek na forum, że nie tylko ja mam takie problemy. Próbowałem na różnych przeglądarkach, VPNach, i różnych urządzeniach i jest to samo. Problem jest nierozwiązany i zalecają kontakt z BOK. Na razie po 20 minutach oczekiwania na połączenie z konsultantem rozłączyłem się. 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników