forumnju z rachunkiemofertaPolecenie zapłaty - jak zrezygnować?

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować?

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-28 19:00)

Witam.
Nie jestem już klientem nju mobile, w związku z czym nie mam możliwości logowania się do mojego konta.

Mimo że wypowiedziałem umowę ponad rok temu, wciąż widnieje aktywne polecenie zapłaty na moim koncie bankowym. Jak moge z tego zrezygnować? Konieczne jest wypełnienie formularz i przesłanie go listem poleconym? Można to załatwić drogą elektroniczną?

~t34v2

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-29 09:42)

A nie da się tego anulować w ustawieniach  na koncie w banku?. 

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-30 01:27)

nie

~t34v2

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-12-04 21:36)

To chyba sprawa wyłącznie banku i tam musisz się udać, by po prostu anulować polecenie zapłaty. Podaj więcej danych, jaki bank, czy możesz pójść do placówki, czy działasz tylko przez internet?

~hgw

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-12-05 16:15)

to jest odpowiedź na post:

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? | ~t34v2 (28.11.2017, 19:00)
Witam.
Nie jestem już klientem nju mobile, w związku z czym nie mam możliwości logowania się do mojego konta.

Mimo że wypowiedziałem umowę ponad rok temu, wciąż widnieje aktywne polecenie zapłaty na moim koncie bankowym. Jak moge z tego zrezygnować? Konieczne jest wypełnienie formularz i przesłanie go listem poleconym? Można to załatwić drogą elektroniczną?


Jeśli wypowiedziałeś umowę z Nju to z Nju masz problem z głowy. Teraz musisz w Banku zlecić anulowanie polecenia zapłaty. W zależności od banku takie całkowite wycofanie zgody na Polecenie Zapłaty może być obarczone opłatą jednorazową.
Krótko mówiąc kontaktuj się ze swoim Bankiem i tam załatwiaj resztę.

odpowiedź

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? | ~t34v2 (28.11.2017, 19:00)

Witam.
Nie jestem już klientem nju mobile, w związku z czym nie mam możliwości logowania się do mojego konta.

Mimo że wypowiedziałem umowę ponad rok temu, wciąż widnieje aktywne polecenie zapłaty na moim koncie bankowym. Jak moge z tego zrezygnować? Konieczne jest wypełnienie formularz i przesłanie go listem poleconym? Można to załatwić drogą elektroniczną?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 1 zalogowanych użytkowników