forumnju z rachunkiemofertaPolecenie zapłaty - jak zrezygnować?

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować?

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-28 19:00)

Witam.
Nie jestem już klientem nju mobile, w związku z czym nie mam możliwości logowania się do mojego konta.

Mimo że wypowiedziałem umowę ponad rok temu, wciąż widnieje aktywne polecenie zapłaty na moim koncie bankowym. Jak moge z tego zrezygnować? Konieczne jest wypełnienie formularz i przesłanie go listem poleconym? Można to załatwić drogą elektroniczną?

~t34v2

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-29 09:42)

A nie da się tego anulować w ustawieniach  na koncie w banku?. 

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-11-30 01:27)

nie

~t34v2

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-12-04 21:36)

To chyba sprawa wyłącznie banku i tam musisz się udać, by po prostu anulować polecenie zapłaty. Podaj więcej danych, jaki bank, czy możesz pójść do placówki, czy działasz tylko przez internet?

~hgw

 

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? (2017-12-05 16:15)

to jest odpowiedź na post:

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? | ~t34v2 (28.11.2017, 19:00)
Witam.
Nie jestem już klientem nju mobile, w związku z czym nie mam możliwości logowania się do mojego konta.

Mimo że wypowiedziałem umowę ponad rok temu, wciąż widnieje aktywne polecenie zapłaty na moim koncie bankowym. Jak moge z tego zrezygnować? Konieczne jest wypełnienie formularz i przesłanie go listem poleconym? Można to załatwić drogą elektroniczną?


Jeśli wypowiedziałeś umowę z Nju to z Nju masz problem z głowy. Teraz musisz w Banku zlecić anulowanie polecenia zapłaty. W zależności od banku takie całkowite wycofanie zgody na Polecenie Zapłaty może być obarczone opłatą jednorazową.
Krótko mówiąc kontaktuj się ze swoim Bankiem i tam załatwiaj resztę.

odpowiedź

Polecenie zapłaty - jak zrezygnować? | ~hgw (04.12.2017, 21:36)

To chyba sprawa wyłącznie banku i tam musisz się udać, by po prostu anulować polecenie zapłaty. Podaj więcej danych, jaki bank, czy możesz pójść do placówki, czy działasz tylko przez internet?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

57 gości i 0 zalogowanych użytkowników