forumnju z rachunkiemofertaZ Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-22 07:51)

to jest odpowiedź na post:

Rozumiem, że cała procedura przeniesienia numeru trwa ok. 7 dni. Czyli logując sie na swoim koncie, po czym przenosząc swój numer jaki chcę do nju mobile z rachunkiem, otrzymuję od razu numer tymczasowy który dotoczy nju zerowy (nie mam promocji reklamowanych w nju buzz), nastepnie odwiedza mnie kurier i popdisuję umowę. Po tych 7 dniach otrzymuje informację o przeniesieniu mojego numeru do nju mobile i automatycznie włączają mi sie dane promocje i tym samym numer tymczasowy staje się nieaktywny. Zatem podczas tych 7 dni weryfikacji posiadam nju zerowy na numerze tymczasowym. Dopiero po przeniesieniu numeru o czym zostanę powiadomiony zostaje właczony mi nju buzz, zatem nie da się wcześniej skorzystać z reklamowanych promocji nju mobile wczesniej niż po tych 7 dniach???

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krisk76

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-22 07:54)

czy podczas przenoszenia z orang na karte na nju z rachunkiem moja karta sim bedzie nieaktywna?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~krisk76

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-08-23 08:43)

Może być nieaktywna przez jakiś czas, maksymalnie do 24h, jednak zazwyczaj przejście jest płynne i następuje w godzinach nocnych, tak żeby w jak najmniejszym stopniu ograniczyć trudności z dostępem do sieci.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-04 10:58)

Witam,
03.09 telefon przestał się logować do Orange.
Kiedy można się spodziewać dostępu do sieci NJU?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~koman

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-06 10:48)

Mala uwaga, jak masz np 50zl na karcie w orange (POP/GO) to Ci to zabiorą, skasują, ukradną jak zwał tak zwał. Na NJU trafisz bez swoich pieniedzy z oferty Orange na Karte. Genialne prawda? Pamietaj o tym, ja stracilem tylko 15zl...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-09-11 19:18)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
03.09 telefon przestał się logować do Orange.
Kiedy można się spodziewać dostępu do sieci NJU?



Rozważam przejście z Orange POP do NJU z rachunkiem stąd moje pytanie - udało się? Jak długo czekałeś na dostęp do sieci NJU?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~grzech

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-10-10 22:18)

a  Czy  np jesli ktos  ma  pakiet  600 sms  w  orange ja   przejde na  nju  mobile   tez  na karte(nie  rachunek)   to ta  osoba   będzie  miala te smsy  po   1  groszz  pakietu   czy placi jak  do  innej  sieci   20  gr????  albo  np  1000  min  albo   3  po   3

dzieki

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~mario

 

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem (2013-10-13 12:59)

to jest odpowiedź na post:

a  Czy  np jesli ktos  ma  pakiet  600 sms  w  orange ja   przejde na  nju  mobile   tez  na karte(nie  rachunek)   to ta  osoba   będzie  miala te smsy  po   1  groszz  pakietu   czy placi jak  do  innej  sieci   20  gr????  albo  np  1000  min  albo   3  po   3

dzieki




podpisuje się pod pytaniem. 


ponadto, jeżeli druga osoba posiada nr w orange abonament i ma m.in. nielimitowane rozmowy do orange, to czy w takim przypadku moj numer bedzie tym objęty? 

~annz

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

 

post został zablokowany przez moderatora

Przyczyna blokady:wymagana akceptacja treści odpowiedzi przez moderatora

~galpiudb

odpowiedź

Z Orange na kartę do Nju Mobile z rachunkiem | ~krisk76 (22.08.2013, 07:54)

czy podczas przenoszenia z orang na karte na nju z rachunkiem moja karta sim bedzie nieaktywna?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

67 gości i 0 zalogowanych użytkowników