forumnju z rachunkiemusługiInternet działa tylko w zasięgu LTE

Internet działa tylko w zasięgu LTE

 

Internet działa tylko w zasięgu LTE (2017-11-04 21:16)

Od kilku tygodni mam taki problem. 


Internet w telefonie działa tylko wtedy kiedy jest zasięg LTE. W momencie przełączenia się na 3G albo HSDPA nie ma dostępu do sieci. Niestety nie wiem dlaczego, jeszcze jakiś czas temu wszystko działało poprawnie. 
Teraz jest to bardzo uciążliwe, ponieważ nie zawsze jestem w zasięgu LTE i telefon staje się wtedy mało przydatny :) 


Czy ktoś się może z tym spotkał i wie jak zaradzić?


Uprzedzając pytania:
1. ustawiłem APN zgodnie z tym co NJU podaje na swojej stornie
2. telefon to Galaxy Note 4 model z Exynosem N910C
3. nie mam drugiego telefonu żeby sprawdzić czy to wina telefonu, czy np karty SIM. 


ps. znalazłem na forum PLUSA, że ktoś miał taki problem i pomogło włączenie/wyłączenie usługi związanej z MMS/3G, może to?


dzięki z góry za pomoc.


Pozdrawiam :)

odpowiedź

Internet działa tylko w zasięgu LTE | jarekk (04.11.2017, 21:16)

Od kilku tygodni mam taki problem. 


Internet w telefonie działa tylko wtedy kiedy jest zasięg LTE. W momencie przełączenia się na 3G albo HSDPA nie ma dostępu do sieci. Niestety nie wiem dlaczego, jeszcze jakiś czas temu wszystko działało poprawnie. 
Teraz jest to bardzo uciążliwe, ponieważ nie zawsze jestem w zasięgu LTE i telefon staje się wtedy mało przydatny :) 


Czy ktoś się może z tym spotkał i wie jak zaradzić?


Uprzedzając pytania:
1. ustawiłem APN zgodnie z tym co NJU podaje na swojej stornie
2. telefon to Galaxy Note 4 model z Exynosem N910C
3. nie mam drugiego telefonu żeby sprawdzić czy to wina telefonu, czy np karty SIM. 


ps. znalazłem na forum PLUSA, że ktoś miał taki problem i pomogło włączenie/wyłączenie usługi związanej z MMS/3G, może to?


dzięki z góry za pomoc.


Pozdrawiam :)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

24 gości i 1 zalogowanych użytkowników