forumstrona www, moje kontomoje kontoOd razu nalicza mi pełne wykorzystanie 29zł

Od razu nalicza mi pełne wykorzystanie 29zł

 

Od razu nalicza mi pełne wykorzystanie 29zł (2017-11-08 06:58)

Witam, od 2 ostatnich miesięcy (jak tylko uruchomiłem dodatkowy numer) system od razu nalicza mi pełne 29zł za wykorzystane usługi. 
Jest to trochę dziwne, bo jestem w 100% pewien, że nie wykorzystuję od razu wszystkich limitów.
Miał ktoś tak samo? 

 

Od razu nalicza mi pełne wykorzystanie 29zł (2017-11-09 19:02)

to jest odpowiedź na post:

bo jestem w 100% pewien, że nie wykorzystuję od razu wszystkich limitów.
Miał ktoś tak samo? 




A na czym opierasz swoją 100% pewność? Co widać na liście połączeń? Domyślam się, że masz nju z rachunkiem? (nr dodatkowy)


P.S. "Miał ktoś tak samo?" Ja mam w pewnym sensie co miesiąc tak samo. Codziennie przez 2-3h słucham radia internetowego. Swój limit 29zł zwykle osiągam już pierwszego dnia okresu rozliczeniowego. A nawet w pierwszych godzinach, radia słucham wcześnie rano ;)
Policzmy. 1 MB danych kosztuje 0,19zł. 29zł/0,19zł=zaledwie niecałe 153MB. Czyli własnie około 2-3h słuchania radia z sieci (zależy jeszcze jaka jakość). Przy oglądaniu streamów video te 153MB (czyli 29zł) można osiągnąć jeszcze znacznie szybciej ;)

[edytowane przez stanley99 o 19:39 w dniu 2017-11-09]

odpowiedź

Od razu nalicza mi pełne wykorzystanie 29zł | kil (08.11.2017, 06:58)

Witam, od 2 ostatnich miesięcy (jak tylko uruchomiłem dodatkowy numer) system od razu nalicza mi pełne 29zł za wykorzystane usługi. 
Jest to trochę dziwne, bo jestem w 100% pewien, że nie wykorzystuję od razu wszystkich limitów.
Miał ktoś tak samo? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 1 zalogowanych użytkowników