forumnju z rachunkiemusługinikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia.

nikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia.

 

nikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia. (2017-10-27 16:00)

<span class=" UFICommentActorAndBody"> <span data-ft="{"tn":"K"}"><span class="UFICommentBody _1n4g">Od trzech dni mam problem, żadne połączenia i sms do mnie nie dochodzą, nikt nie może się ze mną połączyć - osoby dzwoniące słyszą ze jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon. Ja mogę wykonywać połączenia. Dzwoniłem dwa razy do boku i nikt mi nie pomógł, w formularzu kontaktowym widnieją dwa zgłoszenia o nr 1517192279 i 1517216696 nikt na nie nie odpowiada, kartę sim przekładałem do drugiego tel, nic to nie zmieniło. Czy ktoś coś wie o tym problemie.

 

nikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia. (2017-10-28 21:08)

Ja wiem. Nikt nie może się z Tobą połączyć. 

~zibi

 

nikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia. (2017-10-30 13:36)

Ja mam podobnie od 2 miesiecy. W dziale tech. powiedzieli mi ze nie przewidują poprawy, a winą jest ich jakis rezerwowwy nadajnik. Szukam innego operwtora. Moze ktos poleci.

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~świdnik

odpowiedź

nikt nie może się ze mną połączyć, . Ja mogę wykonywać połączenia. | jacek5 (27.10.2017, 16:00)

<span class=" UFICommentActorAndBody"> <span data-ft="{"tn":"K"}"><span class="UFICommentBody _1n4g">Od trzech dni mam problem, żadne połączenia i sms do mnie nie dochodzą, nikt nie może się ze mną połączyć - osoby dzwoniące słyszą ze jestem poza zasięgiem lub mam wyłączony telefon. Ja mogę wykonywać połączenia. Dzwoniłem dwa razy do boku i nikt mi nie pomógł, w formularzu kontaktowym widnieją dwa zgłoszenia o nr 1517192279 i 1517216696 nikt na nie nie odpowiada, kartę sim przekładałem do drugiego tel, nic to nie zmieniło. Czy ktoś coś wie o tym problemie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 0 zalogowanych użytkowników