forumnju na kartęusługiPo otrzymaniu SMS'a a półrocznym stażu transmisja danych przestała działać.

Po otrzymaniu SMS'a a półrocznym stażu transmisja danych przestała działać.

 

Po otrzymaniu SMS'a a półrocznym stażu transmisja danych przestała działać. (2017-10-04 15:44)

Cześć! Mam problem z transmisją danych, jak w tytule, tzn. skorzystałem z usługi "im dłużej tym lepiej"?, dzięki której miałem mieć podwojoną transmisję danych x2, ale po otrzymaniu SMS 26.09, że osiągnąłem odpowiedni staż i mogę skorzystać z tej usługi transmisja danych przestała mi działać. Próbowałem konfigurować punkty dostępu do internetu na wszystkie sposoby, na dwóch telefonach, ale nic to nie zmieniło, dalej nie działa. Nie mam pomysłu co mogło się stać i jak to naprawić. Posiadam telefon Nokia Lumia 735. Liczę na jakąś pomoc, podpowiedzi.
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Pozdrawiam!
</font>


odpowiedź

Po otrzymaniu SMS' | a a półrocznym stażu transmisja danych przestała działać. (gość1507124696168)

Cześć! Mam problem z transmisją danych, jak w tytule, tzn. skorzystałem z usługi "im dłużej tym lepiej"?, dzięki której miałem mieć podwojoną transmisję danych x2, ale po otrzymaniu SMS 26.09, że osiągnąłem odpowiedni staż i mogę skorzystać z tej usługi transmisja danych przestała mi działać. Próbowałem konfigurować punkty dostępu do internetu na wszystkie sposoby, na dwóch telefonach, ale nic to nie zmieniło, dalej nie działa. Nie mam pomysłu co mogło się stać i jak to naprawić. Posiadam telefon Nokia Lumia 735. Liczę na jakąś pomoc, podpowiedzi.
<font color="#185d68">
</font>
<font color="#185d68">Pozdrawiam!
</font>


wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

45 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies