forumnju na kartęusługiLejek nie działa.

Lejek nie działa.

 

Lejek nie działa. (2016-03-30 17:14)

Witam.
Korzystam z  oferty "nju na kartę" i usługi "wszystko komórkowe w nju na kartę" za max 29 zł.
Jak wynika z regulaminu, a także informacji otrzymanej  sms-em po przekroczeniu progu 10GB powinienem mieć możliwość dalszego korzystania z internetu z prędkością ograniczoną do 64 kb/s. W dniu wczorajszym przekroczyłem w/w próg o czym zostałem poinformowany sms-em, jednak zamiast ograniczenia prędkości połączenie internetowe zostało całkowicie  wyłączone(brak danych przychodzących). Ponadto z mojego konta zniknęły resztki środków(niecała złotówka).

 

Lejek nie działa. (2016-04-01 01:46)

Witam ja mam limit 15 g dziś otrzymałem sms o lejku o wykorzystałem 1,31 g ???? masakra 

 

Lejek nie działa. (2016-04-04 10:50)

@jazek
Lejek obowiązuje bodajże od 18 marca. Natomiast problem może być z usługami, które były aktywowane zanim wszedł w życie ten lejek. Po rozpoczęciu kolejnego okresu rozliczeniowego po 18 marca problem nie powinien już występować.
Ewentualnie zawsze możesz złożyć reklamację.

@adams
Jeśli powinien być lejek, a go nie było to chyba plus dla Ciebie, w końcu za pozostałe dane i tak nie płacisz, więc nie narzekaj.

W każdej sieci zawsze jest opóźniony zapłon zanim lejek się załączy, bo nie spotkałem się jeszcze z przypadkiem, aby było to rozliczane z dokładnością do 1 bajta.
Jeśli sesja nie zostanie zamknięta to nabijesz sobie dodatkowe dane, więc te dodatkowe kilkaset MB, czy nawet ponad 1GB jak u Ciebie traktuję jako pewnego rodzaju normę. Najważniejsze, aby nie było dodatkowych opłat, a dodatkowy transfer można traktować jak gratisowy bonus.

odpowiedź

Lejek nie działa. | jazek (30.03.2016, 17:14)

Witam.
Korzystam z  oferty "nju na kartę" i usługi "wszystko komórkowe w nju na kartę" za max 29 zł.
Jak wynika z regulaminu, a także informacji otrzymanej  sms-em po przekroczeniu progu 10GB powinienem mieć możliwość dalszego korzystania z internetu z prędkością ograniczoną do 64 kb/s. W dniu wczorajszym przekroczyłem w/w próg o czym zostałem poinformowany sms-em, jednak zamiast ograniczenia prędkości połączenie internetowe zostało całkowicie  wyłączone(brak danych przychodzących). Ponadto z mojego konta zniknęły resztki środków(niecała złotówka).
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

37 gości i 0 zalogowanych użytkowników