forumnju z rachunkiemusługiBrak sieci ciągle szuka sieci

Brak sieci ciągle szuka sieci

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-09-30 23:29)

Witam,

Od ponad godziny mam problem z siecą. Po włączeniu telefonu nie pojawia sie opcaja odblokowania karty SIM, a w prawym górnym rogu zamiast sieci jest napis "szukam".

Jest to spowodowane jakąś awaria ? Ma ktoś podobny problem? Czy to cos z telefonem? (iphone 5s). Dodam ze wcześniej problem nie występował

Pozdrawiam.
PaddyG

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-01 16:48)

Mam to samo. Okolice tarnowskich Gór. Od wczoraj sieć jest, a po chwili się gubi, chociaż zasięg niby jest. 

~krzysiek

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-03 18:34)

U mnie dzis od 2 h rowniez nie dziala internet, chociaz pokazuje ze mam pelny zasieg.. nie moge sie nawet na 3g polaczyc..

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-04 09:13)

to jest odpowiedź na post:

Brak sieci ciągle szuka sieci | salomon002 (03.10.2017, 18:34)
U mnie dzis od 2 h rowniez nie dziala internet, chociaz pokazuje ze mam pelny zasieg.. nie moge sie nawet na 3g polaczyc..


Wczoraj Orange zaliczyło ogólnokrajową awarię, także mogły być problemy z działaniem netu w Nju, który technicznie korzysta z infrastruktury Orange.

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-28 23:31)

Ja mam ten sam problem,brak sieci iphone5s,od samego rana szuka wiatru w polu:jakas rada?

~pseel

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2017-10-31 12:18)

Dzień dobry,

Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp ..

Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017.
Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku.
Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił".
NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże.
Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą.
Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m.
Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange.
Maciej

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2018-01-29 13:02)

Ja mam taki sam problem od ok. trzech tygodni.
Dzwoniłam do nju o zrestartowali mi sieć jednak to wcale nie pomogło. NIe mogę się z nikim skontaktować. W czasie rozmowy przerywa połączenie bo znika zasięg.
Czy zna ktoś może rozwiązanie tego problemu?

~ajm

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2018-01-29 21:18)

od niedzieli rano tez brak sieci ... dlaczego? co jest powodem ? dzwonilam   pytalam nie ma rady  od roku zadnego problemu nie mialam ...

~renata

 

Brak sieci ciągle szuka sieci (2021-02-09 18:17)

to jest odpowiedź na post:

od niedzieli rano tez brak sieci ... dlaczego? co jest powodem ? dzwonilam   pytalam nie ma rady  od roku zadnego problemu nie mialam ...

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1612891039721

odpowiedź

Brak sieci ciągle szuka sieci | ~renata (29.01.2018, 21:18)

od niedzieli rano tez brak sieci ... dlaczego? co jest powodem ? dzwonilam   pytalam nie ma rady  od roku zadnego problemu nie mialam ...
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników