profil na forum

nick
macnow20
nowicjusz

moje ostatnie

brak dostepu do sieci !

(2017-10-31 12:20 w wątku brak dostepu do sieci ! )

Dzień dobry, Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp .. Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017. Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku. Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił". NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże. Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą. Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m. Aha, Plus i Play mają doskonały zasięg w naszej lokalizacji. Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange. Maciej

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Brak sieci?

(2017-10-31 12:19 w wątku Brak sieci?)

Dzień dobry,

Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp ..

Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017.
Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku.
Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił".
NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże.
Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą.
Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m.
Aha, Plus i Play mają doskonały zasięg w naszej lokalizacji.
Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange.
Maciej

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Brak sieci ciągle szuka sieci

(2017-10-31 12:18 w wątku Brak sieci ciągle szuka sieci)

Dzień dobry,

Mówicie, że nie macie zasięgu od rana, od wczoraj itp ..

Ja mieszkam w centrum miasta i nie mam zasięgu od 31 marca 2017.
Szukam rozwiązania dotyczącego kłopotu z siecią w centrum Białegostoku.
Z dniem 31 marca został wyłączony nadajnik przy Mickiewicza 42 (protest staruszków), od tego czasu w naszym mieszkaniu w Białymstoku oraz w okolicy nie ma zasięgu GSM lub jest bardzo sporadyczny. Nie wspominając o internecie (sporadycznie łapie 'E'). Aby wykonać połączenie musimy wychodzić na podwórko! Idzie zima i jest to coraz bardziej dokuczliwe. Nikt nie może się do nas dodzwonić, po pół godzinie przychodzą smsy "ktoś dzwonił".
NjuMobile nie reaguje na temat, ORANGE umywa ręce i pozostaje nam jedynie zmiana sieci, jeśli nikt nam nie pomoże.
Na każdą wiadomość (kulturalną i uprzejmą) do NjuMobile nie otrzymuję w ogóle odpowiedzi bądź odpowiedź składa się z wklejonych przygotowanych wcześniej formułek, które nic nie znaczą.
Jedynym rozwiązaniem z naszej strony (poza zmianą sieci) jest instalacja (nielegalna) wzmacniacza GSM, który zakłóci wszystkich w promieniu nawet powyżej 1000m.
Pozdrawiam i życzę miłego korzystania z sieci NjuMobile / Orange.
Maciej

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób