wolny internet

 

wolny internet (2017-10-12 15:38)

Dzień dobry, wczoraj otrzymalem karte z internetem nju mobile, niestety jego predkosc to ciagle ok 1Mb/s. Jak dlugo ten stan potrwa? nie widze tez żadnej faktury do oplacenia.. prosze o odpowiedz

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

wolny internet (2017-10-13 13:26)

Fakturę dostaniesz po pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym, wysokość faktury będzie zależna od ilości wykorzystanego limitu. Zrób test prędkości internetu w aplikacji speedtest. Powodów wolnego internetu może być wiele.

 

wolny internet (2017-10-13 14:58)

od kilku dni jest mega wolny internet - co moze byc powodem?

~elwira

 

wolny internet (2017-10-15 19:36)

to jest odpowiedź na post:

Fakturę dostaniesz po pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym, wysokość faktury będzie zależna od ilości wykorzystanego limitu. Zrób test prędkości internetu w aplikacji speedtest. Powodów wolnego internetu może być wiele.



robilem test 0,9 - 1,1 Mbps .. to jakies gowno nie predkosc i to w roznych warunkach

 

wolny internet (2017-10-16 10:16)

To jest internet mobilny czasem działa lepiej czasem gorzej a czasem nie działa. Dużo zależy od tego czy nadajnik jest mocno obciążony, jakie pasma na nim występują ile sektorów itd. W przypadku nadajnika w mojej okolicy dla 3G jest tragedia, praktycznie cały czas przeciążony. Natomiast po LTE 800 hula wiatr nawet w godzinach szczytu.

 

wolny internet (2018-03-11 20:26)

Wykonuje test Internetu na karcie nju prędkość ok 2-3MB/ w 3G w LTE ok 1MB/s. Ten sam sprzęt to samo miejsce zmieniam kartę na Orange firmowy prędkość 15MB/s w LTE. Nju to ściema, dział reklamacji udaje że kwestia lokalizacji i obciążeń lecz problem jest tylko z usługą nju w abonamencie Orange nie występuje. Nie polecam usług nju. 

~hubert

 

wolny internet (2018-03-22 12:57)

Mam identyczny problem, kilka razy składałem reklamacje. Nic nie dało, zwalili winę na lokalizację (centrum Krakowa..), wcześniej miałem w orange na firmę. Obecnie jestem na etapie przenoszenia do innego operatora, wolę już dopłacić niż się męczyć 

~kuba

 

wolny internet (2018-03-23 10:12)

to jest odpowiedź na post:

Mam identyczny problem, kilka razy składałem reklamacje. Nic nie dało, zwalili winę na lokalizację (centrum Krakowa..), wcześniej miałem w orange na firmę. Obecnie jestem na etapie przenoszenia do innego operatora, wolę już dopłacić niż się męczyć 



U mnie to samo, centrum Krakowa (Śródmieście), niby zasięg full ale wieczorami lub czasem nawet do południa często się zdarza niekończące się ładowanie stron, brak połączenia. Wcześniej miałem internet z Play i narzekałem na prędkość ale internet przynajmniej działał. Aa i to samo jest z Orange (abonament) w tej lokalizacji, gdy mi zdycha Nju zdycha też internet w telefonie. Trzeba będzie się przeprosić z poprzednim operatorem ;)

~grzegorz

 

wolny internet (2018-06-05 12:22)

Kraków ul. Powstańców Wielkopolskich, zasięg niby jest ale internet nie działa zarówno LTE jak i HSPA+. Orange nic nie robi w tej sprawie od dłuższego czasu. W ciągu dnia nie da się normalnie korzystać z internetu - strony nie chcą w ogóle się ładować. Płacę abonament w którym internet to fikcja (chyba że ktoś korzysta w nocy jak już wszyscy śpią). Wcześniej w tej lokalizacji miałem Play i internet działał normalnie. Robiłem różne testy i NJU/Orange w Krakowie wypada fatalnie...
Pozdrawiam

~hexen2k

 

wolny internet (2018-06-05 12:23)

Trzeba będzie spróbować oferty dla dwojga u konkurencji: Plush Abo.

~hexen2k

odpowiedź

wolny internet | ~kuba (22.03.2018, 12:57)

Mam identyczny problem, kilka razy składałem reklamacje. Nic nie dało, zwalili winę na lokalizację (centrum Krakowa..), wcześniej miałem w orange na firmę. Obecnie jestem na etapie przenoszenia do innego operatora, wolę już dopłacić niż się męczyć 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

19 gości i 0 zalogowanych użytkowników