profil na forum

nick
jerry6
nowicjusz

moje ostatnie

Internet za granicą

(2017-10-16 10:19 w wątku Internet za granicą)

Ryzyko zawsze jest, na jednym z forum poświęconych telekomunikacji można przeczytać wpisy o blokowaniu kart sim. Tylko tam blokada następowała po dłuższym okresie pobytu za granicą coś około 2-3 miesięcy

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

wolny internet

(2017-10-16 10:16 w wątku wolny internet)

To jest internet mobilny czasem działa lepiej czasem gorzej a czasem nie działa. Dużo zależy od tego czy nadajnik jest mocno obciążony, jakie pasma na nim występują ile sektorów itd. W przypadku nadajnika w mojej okolicy dla 3G jest tragedia, praktycznie cały czas przeciążony. Natomiast po LTE 800 hula wiatr nawet w godzinach szczytu.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób

Odzyskanie kodu puk

(2017-10-13 13:30 w wątku Odzyskanie kodu puk )

Zaloguj się na swoje konto przez stronę www. Tam masz w zakładce mój profil. Wymagana weryfikacja sms.

ta odpowiedź była przydatna
dla 2 osób

wolny internet

(2017-10-13 13:26 w wątku wolny internet)

Fakturę dostaniesz po pierwszym niepełnym okresie rozliczeniowym, wysokość faktury będzie zależna od ilości wykorzystanego limitu. Zrób test prędkości internetu w aplikacji speedtest. Powodów wolnego internetu może być wiele.

ta odpowiedź była przydatna
dla 1 osób

Konfiguracja interentu w Nokii Lumi 640 po migracji z Play

(2017-10-13 13:10 w wątku Konfiguracja interentu w Nokii Lumi 640 po migracji z Play)

Jaką masz wersję Windowsa? U mnie na Lumii 640 LTE przy przejściu z PLAY do nju wszystko zaktualizowało się automatycznie.

ta odpowiedź była przydatna
dla 0 osób