forumnju z rachunkiemofertajak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną?

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną?

 

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną? (2017-09-01 12:41)

proszę o instrukcję co po kolei mam zrobić

~paulus

 

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną? (2017-09-01 23:17)

A jak myślisz.
Trzeba najpierw zrobić cesję z firmy na osobę fizyczną i potem ta osoba fizyczna może przejść do Nju.

 

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną? (2017-09-03 21:17)

Firma ma numer w Orange. Czy jak zrobi na mnie cesje musze być przez moment w Orange żeby przenieść numer do nju? 

~gość1504466229130

 

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną? (2017-09-05 20:14)

Firma niech wypowie umowę abonamentową z równoczesnym przejściem do oferty pre-paid (na kartę). Gdy numer będzie w ofercie na kartę to robicie cesję i potem robisz co chcesz. W przypadku Orange przejście do Nju oznacza zachowanie starej karty SIM. Jeśli zależy CI na nowej SIM to lepiej z Orange przejść do innej sieci, a dopiero z tej innej przejść do Nju, wtedy bez łaski dostaniesz nową kartę SIM od Nju.

odpowiedź

jak przenieść numer z orange dla firm do nju na osobe fizyczną? | ~paulus (01.09.2017, 12:41)

proszę o instrukcję co po kolei mam zrobić
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników