forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru na inne dane

Przeniesienie numeru na inne dane

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-23 11:03)

Witam, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci. Przez nieuwagę zapomniałem jednak, że numer z którego korzystałem dotychczas jest przypisany na mojego ojca. Kurier w drodze z umową, a ja nie wiem jak teraz postąpić czy podpisywać czy nie. Zdaje się, że w tym przypadku mój podpis pod umową i pełnomocnictwem będzie nic nie warty jeśli aktualnie umowa z poprzedniej sieci nie jest na moje dane. Nazwisko jest to samo ale reszta inna. Podpowiecie jak mam postąpić ? 

~lipton312

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-23 12:32)

Twój obecny operator najpewniej odrzuci wniosek. Zanim przyjdzie kurier, podpiszesz umowę zrób cesję u obecnego operatora. Pytanie tylko jaka oferta jest u obecnego? Prepaid czy Postpaid? Jeśli Prepaid to zmiana danych abonenta nastąpi z reguły do 24 godzin. W przypadku umowy na abonament zmiana danych abonenta najprawdopodobniej będzie miała miejsce z 1 dniem nowego cyklu rozliczeniowego.

Inna opcja to jak piszesz, trzeba zrobić nową umowę na ojca.

~cyceron87

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-24 13:42)

Nie podpisuj umowy, przenieś numer u obecnego operatora na siebie, potem znowu zrób zamówienie na przeniesienie do nju. W nju z rachunkiem nie ma cesji.

~wiem

odpowiedź

Przeniesienie numeru na inne dane | ~lipton312 (23.08.2017, 11:03)

Witam, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci. Przez nieuwagę zapomniałem jednak, że numer z którego korzystałem dotychczas jest przypisany na mojego ojca. Kurier w drodze z umową, a ja nie wiem jak teraz postąpić czy podpisywać czy nie. Zdaje się, że w tym przypadku mój podpis pod umową i pełnomocnictwem będzie nic nie warty jeśli aktualnie umowa z poprzedniej sieci nie jest na moje dane. Nazwisko jest to samo ale reszta inna. Podpowiecie jak mam postąpić ? 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

27 gości i 0 zalogowanych użytkowników