forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru na inne dane

Przeniesienie numeru na inne dane

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-23 11:03)

Witam, złożyłem wniosek o przeniesienie numeru z innej sieci. Przez nieuwagę zapomniałem jednak, że numer z którego korzystałem dotychczas jest przypisany na mojego ojca. Kurier w drodze z umową, a ja nie wiem jak teraz postąpić czy podpisywać czy nie. Zdaje się, że w tym przypadku mój podpis pod umową i pełnomocnictwem będzie nic nie warty jeśli aktualnie umowa z poprzedniej sieci nie jest na moje dane. Nazwisko jest to samo ale reszta inna. Podpowiecie jak mam postąpić ? 

~lipton312

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-23 12:32)

Twój obecny operator najpewniej odrzuci wniosek. Zanim przyjdzie kurier, podpiszesz umowę zrób cesję u obecnego operatora. Pytanie tylko jaka oferta jest u obecnego? Prepaid czy Postpaid? Jeśli Prepaid to zmiana danych abonenta nastąpi z reguły do 24 godzin. W przypadku umowy na abonament zmiana danych abonenta najprawdopodobniej będzie miała miejsce z 1 dniem nowego cyklu rozliczeniowego.

Inna opcja to jak piszesz, trzeba zrobić nową umowę na ojca.

~cyceron87

 

Przeniesienie numeru na inne dane (2017-08-24 13:42)

Nie podpisuj umowy, przenieś numer u obecnego operatora na siebie, potem znowu zrób zamówienie na przeniesienie do nju. W nju z rachunkiem nie ma cesji.

~wiem

odpowiedź

Przeniesienie numeru na inne dane | ~cyceron87 (23.08.2017, 12:32)

Twój obecny operator najpewniej odrzuci wniosek. Zanim przyjdzie kurier, podpiszesz umowę zrób cesję u obecnego operatora. Pytanie tylko jaka oferta jest u obecnego? Prepaid czy Postpaid? Jeśli Prepaid to zmiana danych abonenta nastąpi z reguły do 24 godzin. W przypadku umowy na abonament zmiana danych abonenta najprawdopodobniej będzie miała miejsce z 1 dniem nowego cyklu rozliczeniowego.

Inna opcja to jak piszesz, trzeba zrobić nową umowę na ojca.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

41 gości i 1 zalogowanych użytkowników