forumnju z rachunkiemusługiIm dłużej tym lepiej - zmiana pakietu

Im dłużej tym lepiej - zmiana pakietu

 

Im dłużej tym lepiej - zmiana pakietu (2017-07-28 12:19)

Witam,
obecnie posiadam pakiet "wszystko - nie więcej niż 29 zł", w którym domyślnie jest 10 GB internetu, mam włączoną usługę "im więcej tym lepiej" a mój staż przekroczył 6 miesięcy więc mam teraz 20 GB. Moje pytanie jest następujące, czy jeśli zmienię teraz pakiet na "najwięcej - nie więcej niż 39 zł" gdzie domyślnie jest 20 GB internetu to czy ze względu na mój staż dostanę od razu 40 GB czy dopiero za kolejne 6 miesięcy od daty jego uruchomienia?
Pozdrawiam.

 

Im dłużej tym lepiej - zmiana pakietu (2017-07-28 15:41)

Zmiana uslugi obnizajacej koszty nie zmienia stazu czy bedziesz miec zwiekszony pakiet

 

Im dłużej tym lepiej - zmiana pakietu (2017-07-30 22:45)

zmiana usługi nie ma wpływu na staż w sieci, także po zmianie usługi obniżającej koszty dostanie powiększony pakiet GB :)

odpowiedź

Im dłużej tym lepiej - zmiana pakietu | konrad90 (28.07.2017, 12:19)

Witam,
obecnie posiadam pakiet "wszystko - nie więcej niż 29 zł", w którym domyślnie jest 10 GB internetu, mam włączoną usługę "im więcej tym lepiej" a mój staż przekroczył 6 miesięcy więc mam teraz 20 GB. Moje pytanie jest następujące, czy jeśli zmienię teraz pakiet na "najwięcej - nie więcej niż 39 zł" gdzie domyślnie jest 20 GB internetu to czy ze względu na mój staż dostanę od razu 40 GB czy dopiero za kolejne 6 miesięcy od daty jego uruchomienia?
Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

13 gości i 1 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies