forumnju na kartęusługiZniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-07-21 16:14)

Ostatnio wgrywałem swój własny utwór, jako dźwięk oczekiwania na odebranie połączenia, przez aplikację Halo Granie Nju i nie było żadnych problemów. Dzisiaj chciałem zrobić to samo na drugim telefonie, ale nie mogę znaleźć tej aplikacji przez wyszukiwarkę w Sklepie Play, żeby ją zainstalować- tak jakby została usunięta, bądź ukryta. Czy to tylko problem jednostkowy czy globalny, odnośnie zniknięcia aplikacji?

~panasonik

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-09-05 17:18)

Przykro to powiedzieć, ale nikt Ci od Nich nie pomoże, bo są bladzi żeby to po ludzku wytłumaczyć. Jeżeli w ogóle zechcą odpisać, to na pałę otrzymasz regulamin. 

~zdrowy

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2017-09-05 23:40)

@~zdrowy
co za bzdury piszesz. Na forum możesz co najwyżej dostać odpowiedź od innych forumowiczów ale z pewnością nie od pracowników Nju, więc nie wprowadzaj innych w błąd.

@~panasonik
skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do BOK, choć pewnie w tej sprawie i tak nikt Ci nie pomoże ale warto spróbować.

 

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play (2018-10-04 19:19)

Do scalenia z wątkiem https://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,1200001,title,darmowe-halo-granie-,watek

~jac

odpowiedź

Zniknięcie aplikacji Halo Granie Nju ze sklepu Play | nju_klient (05.09.2017, 23:40)

@~zdrowy
co za bzdury piszesz. Na forum możesz co najwyżej dostać odpowiedź od innych forumowiczów ale z pewnością nie od pracowników Nju, więc nie wprowadzaj innych w błąd.

@~panasonik
skorzystaj z formularza kontaktowego i napisz do BOK, choć pewnie w tej sprawie i tak nikt Ci nie pomoże ale warto spróbować.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

35 gości i 0 zalogowanych użytkowników