forumnju na kartęusługiDyskryminacja narodowościowa w NJU: Cudzomiec nie może zarejestrować kartę i założyć profilu przez internet

Dyskryminacja narodowościowa w NJU: Cudzomiec nie może zarejestrować kartę i założyć profilu przez internet

 

Dyskryminacja narodowościowa w NJU: Cudzomiec nie może zarejestrować kartę i założyć profilu przez internet (2015-05-20 10:38)

Jestem cudzoziemcem( z UE), mam kartę stałego pobytu, której numer nie może być wprowadzony przy rejestracji karty NJU i zakładaniu profilu. Nie mam polskiego dowodu osobistego, bo nie jestem polakiem!
Wychodzi na to że NJU daje możliwość założenia profilu tylko polakom - jest to dyskryminacja na tle narodowościowym! 
Mam pisać skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich?

odpowiedź

Dyskryminacja narodowościowa w NJU: Cudzomiec nie może zarejestrować kartę i założyć profilu przez internet | bobi66 (20.05.2015, 10:38)

Jestem cudzoziemcem( z UE), mam kartę stałego pobytu, której numer nie może być wprowadzony przy rejestracji karty NJU i zakładaniu profilu. Nie mam polskiego dowodu osobistego, bo nie jestem polakiem!
Wychodzi na to że NJU daje możliwość założenia profilu tylko polakom - jest to dyskryminacja na tle narodowościowym! 
Mam pisać skargę do Rzecznika Praw Obywatelskich?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

39 gości i 0 zalogowanych użytkowników