forumnju z rachunkiemofertaDwukrotna wpłata za jedną fakturę

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2017-07-31 21:50)

Witam,


przez wrodzoną nieogarniętość dwa razy zapłaciłam za tę samą fakturę. Przelew poszedł, nie mogę go już anulować. Co w takiej sytuacji? Mam iść do swojego banku anulować przelew czy może nju mobile policzy mi tę wpłatę i przejdzie na następny miesiąc? A może zwrócą ją na moje konto (domyślam się że nie za bardzo...). Był ktoś w takiej sytuacji?

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2017-08-01 07:59)

nju mobile policzy mi tę wpłatę i przejdzie na następny miesiąc.

~gość1501567161698

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2017-08-03 20:52)

masz dwie opcje : zostawić nadpłatę na koncie i pójdzie na poczet następnego rachunku lub przez formularz kontaktowy dostępny po zalogowaniu się wysłać dyspozycje dotyczącą zwrotu nadpłaty ( musi sie tam znaleźć informacja jaka to nadpłata i numer konta bankowego na który ma być dokonany zwrot ) . Kasę otrzymasz w ciągu 7 dni :)

~korni

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2017-08-04 11:57)

Radzę nic nie robić. Nju Mobile potraktuje tę drugą  wpłatę jako NADPŁATĘ. Za następną fakturę wpłać kwotę pomniejszoną o tę NADPŁATĘ, albo nie płać wcale, jeśli kwota do zapłaty będzie mniejsza od NADPŁATY. :-)

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2018-12-19 09:27)

Ostatnie kilka faktur do zapłaty wynosiło 30 zł ,jednak ja w banku mam stałe zlecenie 39 ,czy te 9 zł więcej które płaciłam przez kilka miesięcy jest u mnie jako nadpłata na Niu mobile ? Czekam na informacje 

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2018-12-19 10:25)

Tak, różnica na koncie będzie stanowiła nadpłatę. Może też warto przy okazji pomyśleć o zmianie zlecenia stałego na polecenie zapłaty, gdzie bank w ostatnim dniu terminu płatności pobiera saldo faktury, a nie ustaloną kwotę. Szczegóły w linku: https://www.njumobile.pl/obsluga/faktury-i-platnosci,polecenie-zaplaty-w-njumobile

 

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę (2019-06-01 06:16)

to jest odpowiedź na post:

Witam,


przez wrodzoną nieogarniętość dwa razy zapłaciłam za tę samą fakturę. Przelew poszedł, nie mogę go już anulować. Co w takiej sytuacji? Mam iść do swojego banku anulować przelew czy może nju mobile policzy mi tę wpłatę i przejdzie na następny miesiąc? A może zwrócą ją na moje konto (domyślam się że nie za bardzo...). Był ktoś w takiej sytuacji?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gorzka

odpowiedź

Dwukrotna wpłata za jedną fakturę | gość1501530642790 (31.07.2017, 21:50)

Witam,


przez wrodzoną nieogarniętość dwa razy zapłaciłam za tę samą fakturę. Przelew poszedł, nie mogę go już anulować. Co w takiej sytuacji? Mam iść do swojego banku anulować przelew czy może nju mobile policzy mi tę wpłatę i przejdzie na następny miesiąc? A może zwrócą ją na moje konto (domyślam się że nie za bardzo...). Był ktoś w takiej sytuacji?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

44 gości i 0 zalogowanych użytkowników