forumnju na kartęusługi9Gb za 9zł a co z UE?

9Gb za 9zł a co z UE?

 

9Gb za 9zł a co z UE? (2017-07-02 15:02)

Witam,
Wyczytałem na stronie usługi na kartę:
"pakiet 9GB Za 9 zł pakiet 9 GB (z czego 0,46 GB do wykorzystania w roamingu w UE)"
rozumiem że mogę prawie pół giga mieć za 9zł za granicą, ale czytam również w regulaminie tej że promocji:
"19.MB-y w ramach niniejszego Pakietu nie mogą być wykorzystane wroamingu.<div >Opłata zatransfer danych w roamingu jest zgodna z obowiązującym Cennikiem</div><div >usług w roamingu w ofercie nju na kartę"
......???? to jak to w końcu jest?
Pozdrawiam
</div><div class="small-tile"> </div>

~wisnia37

 

9Gb za 9zł a co z UE? (2017-07-02 18:08)

Napisz, gdzie to wyczytałeś, bo pierwsze słyszę, aby za pakiet 9GB w kraju dawali gratis 0,46GB w roamingu. Raczej pomyliłeś opis od innej usługi.
Ale nie korzystam z oferty na kartę, więc wszystkiego nie znam na pamięć.

 

9Gb za 9zł a co z UE? (2017-07-13 21:28)

Też mnie to interesuje, a w opisie usługi jest
--- cytat ---
<h3 class="spacing-bottom">pakiet 9gb</h3> Pakiet 9 GB to dodatkowy internet na pełnej prędkości do wykorzystania w kraju. W ramach pakietu 0,46 GB możesz wykorzystać w roamingu w Unii Europejskiej. Cena pakietu: <strong>9 zł</strong>.

<span >Pakiet jest ważny 31 dni. Jest jednorazowy tzn. nie odnawia się automatycznie w kolejnym miesiącu. Po wykorzystaniu lub w trakcie korzystania z pakietu można włączyć kolejny pakiet 9 GB (środki z pakietów kumulują się, i są ważne zgodnie z ważnością ostatniego zakupionego pakietu).
--- cytat ---
Zapis ten rozumiem jako albo-albo, czyli wykorzystanie w kraju pomniejsza proporcjonalnie roaming i odwrotnie. Nic za darmo.

A w regulaminie usługi stoi jak wół--- cytat ---
<div class="">19. MB-y w ramach niniejszego Pakietu nie mogą być wykorzystane w </div><div class=""><span class="highlight selected">roamingu.</div><div class="">Opłata za transfer danych w<span class="highlight"> roamingu jest zgodna z obowiązującym Cennikiem</div><div class="">usług w <span class="highlight">roamingu w ofercie nju na kartę
--- cytat ---
Tyle że regulamin jest z marca 2017

Może ktoś zna odpowiedź na to pytanie.
</div>

~marek

 

9Gb za 9zł a co z UE? (2017-07-14 10:43)

Te regulaminy i punkty które cytujecie wzajemnie się nie wykluczają:

Regulamin usługi "Pakiet 9 GB" w ofercie nju na kartę - pkt 19:
MB-y w ramach niniejszego Pakietu nie mogą być wykorzystane w roamingu. Opłata za
transfer danych w roamingu jest zgodna z obowiązującym cennikiem usług w roamingu w ofercie nju na kartę


Cennik usług w roamingu w ofercie nju na kartę - pkt 8.2 tabela 2
Pakiet 9 GB -> Limit GB dostępny w strefie - 0,46GB

Oznacza to tyle że cały pakiet 9GB nie może zostać wykorzystany w roamingu (regulamin usługi), tylko jego część 0,46GB (określona w cenniku roamingowym).

[edytowane przez martinezcb o 10:49 w dniu 2017-07-14]

odpowiedź

9Gb za 9zł a co z UE? | ~wisnia37 (02.07.2017, 15:02)

Witam,
Wyczytałem na stronie usługi na kartę:
"pakiet 9GB Za 9 zł pakiet 9 GB (z czego 0,46 GB do wykorzystania w roamingu w UE)"
rozumiem że mogę prawie pół giga mieć za 9zł za granicą, ale czytam również w regulaminie tej że promocji:
"19.MB-y w ramach niniejszego Pakietu nie mogą być wykorzystane wroamingu.<div >Opłata zatransfer danych w roamingu jest zgodna z obowiązującym Cennikiem</div><div >usług w roamingu w ofercie nju na kartę"
......???? to jak to w końcu jest?
Pozdrawiam
</div><div class="small-tile"> </div>
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników