forumnju z rachunkiemofertaJak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju?

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju?

 

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju? (2017-07-06 23:45)

Sprawa wygląda tak. Mamy dwa numery w play na kartę, którym kończy się ważność konta i chcemy już jak najmniej wydawać w play. Docelowo planujemy nju buzz+nr dodatkowy (tzw. "tandem"). Dyspozycja na jeden z numerów (który będzie numerem głównym) już została złożona, umowa podpisana, numer tymczasowy przyznany (jeszcze nieużywany, zmieni się na nju buzz 12.07). Wiadomo, z tym wystarczy poczekać.
Ale.
Mamy jeszcze drugi numer w play, który też jak najszybciej chcemy przenieść do nju i podłączyć go jako dodatkowy.


Tak więc, powiedzcie mi czy dobrze kombinuję.
Zamiast czekać do 12 na zamówienie podłączenia numeru z obcej sieci i czekania kolejnych dwóch tygodni na przeniesienie tego numeru - możemy teraz złożyć dyspozycję przeniesienia numeru z play na kartę do nju na kartę, tak? Wtedy przyznanie numeru tymczasowego dostajemy w tym lub następnym tygodniu i za dwa tygodnie numer docelowy będzie już przeniesiony (czyli tydzień szybciej niż w przypadku przenoszenia bezpośrednio z play), a jeśli nie będę go używać w trakcie jego tymczasowości to płacę tylko 5zł za starter? I wtedy podłączenie numeru z nju na kartę jako dodatkowego do nju buzz trwa tylko jeden dzień?


Podstawowe pytania to: ile się czeka przy przenoszeniu numeru z play na kartę do nju na kartę na numer tymczasowy, a ile na przeniesienie już właściwego numeru; ile na podpięcie nju na kartę jako nju dodatkowy do abonamentowej nju buzz; oraz ile się za to wszystko płaci?

~hellysal

 

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju? (2017-07-09 18:55)

Przyłączam się do pytania. Mam identyczną sytuację. Dokładnie tak samo chciałem zrobić.

~bogdan

 

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju? (2017-07-10 05:10)

Nie kombinuj. Poczekaj aż numer głowny będzie aktywny w nju a póżniej dołożysz ten drugi numer za 9zł. 2 dni i kurier jest z umową na numer dodatkowy.

 

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju? (2017-07-10 08:34)

Do nju z rachunkiem można dołączyć jako numer dodatkowy numer z nju na kartę. Jeśli bardzo zależy Wam na czasie to można od razu przenosić jeden nr do nju z rachunkiem a drugi do nju na kartę i później go podpiąć. Pamiętajcie tylko że oba numery muszą mieć dokładnie tego samego właściciela, inaczej ta operacja nie będzie możliwa a do zmiany danych abonenta trzeba będzie ponownie przenieść numer poza nju.

odpowiedź

Jak najszybciej przenieść dwa numery z Play do nju? | ~bogdan (09.07.2017, 18:55)

Przyłączam się do pytania. Mam identyczną sytuację. Dokładnie tak samo chciałem zrobić.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

30 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies