forumnju z rachunkiemofertaZmiana taryfy z "wszystko - nie więcej niż 29 złotych" na nju buzz

Zmiana taryfy z "wszystko - nie więcej niż 29 złotych" na nju buzz

 

Zmiana taryfy z "wszystko - nie więcej niż 29 złotych" na nju buzz (2017-07-07 20:52)

Moi Drodzy, 


proszę o pomoc w temacie zakupu nowego numeru. Dzisiaj kupiłem nowy numer z rachunkiem i wybrałem specjalnie taryfę njubuzz za 9 złotych, następnie przeszedłem całą konfigurację danych i na podsumowaniu pojawiła mi się wybrana usługa "wszystko - nie więcej niż 29 złotych".
Jak to zmienić, skoro specjalnie tej usługi nie wybierałem a została mi naniesiona?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na informację, ponieważ w przypadku braku możliwości zmiany, może lepiej zamówię poprostu drugi inny numer

~piotr

 

Zmiana taryfy z "wszystko - nie więcej niż 29 złotych" na nju buzz (2017-07-07 21:56)

To 9 zł które pojawia się przy składaniu zamówienia to rachunek minimalny, który obowiązuje przez pierwsze 3 okresy rozliczeniowe jeśli włączysz jeszcze usługę "im dłużej tym lepiej", ale rachunek może wynieść 57 zł:

w ofercie podstawowej - plan taryfowy nju buzz - w miesiącu nie zapłacisz więcej niż:
>29 zł za nielimitowane rozmowy z numerami komórkowymi i stacjonarnymi,
>9 zł za nielimitowane SMSy i MMSy,
>19 zł za 3 GB internetu (z czego 0,96 GB do wykorzystania w roamingu w Unii Europejskiej).

Również za usługę "wszystko - nie więcej niż 29 złotych" możesz zapłacić mniej niż 29 zł (to jest górna granica wydatków). 

Usługi możesz zmieniać w każdej chwili, zmiany w tych z kolekcji "nie więcej niż" są aktywowane z początkiem kolejnego cyklu rozliczeniowego. Jeśli tej nie chcesz to możesz ją od razu wyłączyć w panelu, zostanie deaktywowana na końcu Twojego pierwszego cyklu rozliczeniowego.

[edytowane przez martinezcb o 21:58 w dniu 2017-07-07]

odpowiedź

Zmiana taryfy z " | wszystko - nie więcej niż 29 złotych" ( na nju buzz)

Moi Drodzy, 


proszę o pomoc w temacie zakupu nowego numeru. Dzisiaj kupiłem nowy numer z rachunkiem i wybrałem specjalnie taryfę njubuzz za 9 złotych, następnie przeszedłem całą konfigurację danych i na podsumowaniu pojawiła mi się wybrana usługa "wszystko - nie więcej niż 29 złotych".
Jak to zmienić, skoro specjalnie tej usługi nie wybierałem a została mi naniesiona?
Pozdrawiam serdecznie i czekam na informację, ponieważ w przypadku braku możliwości zmiany, może lepiej zamówię poprostu drugi inny numer
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

49 gości i 0 zalogowanych użytkowników