forumnju na kartęofertaOrange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4

Orange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4

 

Orange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4 (2017-06-22 12:27)

Dostałem z numeru 2334 takiego smsa "W zwiazku z naruszeniem par. 16 pkt 5.4 Regulaminu swiadczenia uslug oferta na kartę (www.njumobile.pl) wypowiadamy umowe o swiadczenie uslug." Zajrzałem do regulaminu i tyczy się to "innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy, w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego...." czyli spamowanie i zapychanie ruchu. A tę kartę mam jako drugą w telefonie i służyła mi do obsługi wystawień przedmiotów na OLX-ie. Nic więcej. Może ktoś go jakoś wykorzystał?

Można jakoś się dowiedzieć o co rzeczywiście poszło?

~aro

 

Orange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4 (2017-07-02 13:08)

dzwoniles do BOK? Szklanej kuli nie mamy ;) .

~jaro69

 

Orange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4 (2019-10-18 10:36)

to jest odpowiedź na post:

Dostałem z numeru 2334 takiego smsa "W zwiazku z naruszeniem par. 16 pkt 5.4 Regulaminu swiadczenia uslug oferta na kartę (www.njumobile.pl) wypowiadamy umowe o swiadczenie uslug." Zajrzałem do regulaminu i tyczy się to "innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy, w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego...." czyli spamowanie i zapychanie ruchu. A tę kartę mam jako drugą w telefonie i służyła mi do obsługi wystawień przedmiotów na OLX-ie. Nic więcej. Może ktoś go jakoś wykorzystał?

Można jakoś się dowiedzieć o co rzeczywiście poszło?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~marinho

odpowiedź

Orange wpowiedział umowę? par. 16 pkt. 5.4 | ~aro (22.06.2017, 12:27)

Dostałem z numeru 2334 takiego smsa "W zwiazku z naruszeniem par. 16 pkt 5.4 Regulaminu swiadczenia uslug oferta na kartę (www.njumobile.pl) wypowiadamy umowe o swiadczenie uslug." Zajrzałem do regulaminu i tyczy się to "innego rażącego naruszenia przez Abonenta postanowień Regulaminu lub warunków Umowy, w szczególności w przypadku generowania sztucznego ruchu telekomunikacyjnego...." czyli spamowanie i zapychanie ruchu. A tę kartę mam jako drugą w telefonie i służyła mi do obsługi wystawień przedmiotów na OLX-ie. Nic więcej. Może ktoś go jakoś wykorzystał?

Można jakoś się dowiedzieć o co rzeczywiście poszło?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

28 gości i 0 zalogowanych użytkowników