forumnju na kartęofertaŚrodki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament.

Środki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament.

 

Środki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament. (2016-08-18 11:15)

Dzień dobry,
Mam swój numer w ofercie na abonament w NJU, drugi numer który jest na kartę chcę podłączyć pod swoje konto abonenckie i już złożyłem odpowiednie zamówienie. Jednak co się stanie ze środkami na koncie pre paid po tym jak ten numer zostanie aktywowany/przeniesiony na konto abonamentowe?
Logiczne by było przeniesienie środków na konto jak nadpłata lub zwrot na wskazane konto.

 

Środki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament. (2016-08-18 13:54)

Przepadają.

 

Środki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament. (2016-08-18 13:57)

Ale dlaczego?
To nie jest tak że anihilują się, zostają za nic w Orange jako zysk za nic.

[edytowane przez gość1471511740257 o 13:58 w dniu 2016-08-18]

odpowiedź

Środki na koncie nju na kartę po przeniesieniu do konta na abonament. | gość1471511740257 (18.08.2016, 11:15)

Dzień dobry,
Mam swój numer w ofercie na abonament w NJU, drugi numer który jest na kartę chcę podłączyć pod swoje konto abonenckie i już złożyłem odpowiednie zamówienie. Jednak co się stanie ze środkami na koncie pre paid po tym jak ten numer zostanie aktywowany/przeniesiony na konto abonamentowe?
Logiczne by było przeniesienie środków na konto jak nadpłata lub zwrot na wskazane konto.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników