forumnju z rachunkiemusługiCo z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię?

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię?

 

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? (2017-06-16 18:55)

Grenlandia, to terytorium zależne Danii. W niektórych sieciach jest w strefie 1.

 

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? (2017-06-17 18:31)

Nie dubluj postów, bo zapewne to Ty pisałeś o Grenlandii w wątku:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,164100002,title,internet-satelitarny,watek
tam już dorzuciłem swoje parę groszy na ten temat.

Przy okazji doprecyzowując to Grenlandia nie jest wymieniona na liście krajów ze strefy 1 (UE), stąd moja wypowiedź w linkowanym wątku.

[edytowane przez nju_klient o 18:33 w dniu 2017-06-17]
 

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? (2017-06-18 18:40)

Pudło Kolego, to nie ja :)
Przeczytałem Twoją wypowiedź i jest ona napisana w trybie przypuszczającym. Też tak przypuszczam, ale pytam, by mieć pewność. Niektórzy operatorzy zaliczają Grenlandię do strefy 1, dlatego jeśli pewne jest to, co piszesz, nie pozostanie mi nic innego, jak skorzystać z usług innej firmy. Dlatego liczę na wypowiedź KONSULTANTA, który potwierdzi Twoje i moje przypuszczenia.

 

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? (2017-06-19 09:16)

Wypowiedź konsultanta na forum? Żartujesz?
Zapewne jak zadzwonisz albo zapytasz na czacie więcej niż jednego konsultanta, dostaniesz różne odpowiedzi. Grenlandia nie jest wymieniona w strefie 1 w cenniku, więc napisz zgłoszenie do BOK, tak żebyś odpowiedź dostał w postaci e-maila lub sms'a, inaczej w razie reklamacji nie będziesz miał żadnego argumentu na swoja obronę.

 

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? (2017-06-19 10:51)

to jest odpowiedź na post:

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? | maski (18.06.2017, 18:40)
Pudło Kolego, to nie ja :)
Przeczytałem Twoją wypowiedź i jest ona napisana w trybie przypuszczającym. Też tak przypuszczam, ale pytam, by mieć pewność. Niektórzy operatorzy zaliczają Grenlandię do strefy 1, dlatego jeśli pewne jest to, co piszesz, nie pozostanie mi nic innego, jak skorzystać z usług innej firmy. Dlatego liczę na wypowiedź KONSULTANTA, który potwierdzi Twoje i moje przypuszczenia.


To akurat dziwny zbieg okoliczności, że dwie osoby na forum pytają w tym samym czasie o Grenlandię, chyba że pojawiła się jakaś atrakcyjna oferta Last minute ;)

Informuję Ciebie i wszystkich czytających ten wątek, że forum służy TYLKO do kontaktu z innymi użytkownikami dlatego nie ma tutaj żadnego kontaktu z konsultantem.
Masz problem i chcesz oficjalnej odpowiedzi to pisz/dzwoń do BOK.
Na forum piszesz jak chcesz poznać opinię, zdanie innych klientów/forumowiczów bądź chcesz sam innym coś przekazać.

odpowiedź

Co z roamingiem przy wyjeździe na Grenlandię? | maski (16.06.2017, 18:55)

Grenlandia, to terytorium zależne Danii. W niektórych sieciach jest w strefie 1.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

53 gości i 0 zalogowanych użytkowników