Dziwna faktura

 

Dziwna faktura (2017-06-16 16:31)

<span >Witam,<div >otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?<div >
<div >Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

~piniol

 

Dziwna faktura (2018-07-24 18:17)

to jest odpowiedź na post:

Witam,
otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?


Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~jimi

 

Dziwna faktura (2018-07-25 17:39)

Ze wględu na to, że opłaty w nju mobile naliczane są "z dołu", czyli po przeniesieniu numeru jeszcze jest wystawiana faktura za poprzedni okres rozliczeniowy.

 

Dziwna faktura (2019-04-07 18:30)

to jest odpowiedź na post:

Witam,<div>otrzymałem pocztą wezwanie do zapłaty jakiegoś zaległego rachunku. Minęło już ponad pół roku odkąd zmieniłem operatora. Wszystkie należności były regulowane na bieżąco, wiem, bo żadne wiadomości o zaległościach do mnie nie przychodziły. A tu nagle przychodzi list, w którym jest mowa o zaległościach, a jakby tego było mało to jeszcze jest napisane, że wysyłane były wcześniejsze powiadomienia!!?? Żadnego nie otrzymałem. według pisma mam opłacić fakturę o numerze 16020740499118/ termin płatności 2016-02-19/ kwota 59,61. Ostatni rachunek mam opłacony na kwotę 65,40 w dniu 2016-02-01. Może mi to ktoś wyjaśnić?<div>
<div>Dodam, że kontakt przez e-mail podany w liście możliwy jest tylko w jedną stronę, czyli moje wiadomości do Nju nie dochodzą, jedynie od Nju do mnie... świetny kontakt. Pozostaje jedynie zadzwonić i zapłacić za połączenie... jawne walenie w co tam chcecie

</div></div></div>

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1554654611110

 

Dziwna faktura (2019-05-06 18:01)

Witam
Dostalem duzy rachunek za telefon
Proszę o wyjasnienie dlaczego.

~gość1557158483545

 

Dziwna faktura (2019-05-06 23:08)

Cześć :) To jest forum użytkowników nju, więc nikt tu nie ma dostępu do Twoich faktur. Aby dowiedzieć się, z czego wynika kwota faktury, wyślij zgłoszenie do Biura Obsługi Klienta przez formularz kontaktowy, dostępny po zalogowaniu na konto nju mobile. Pozdrawiam :)

odpowiedź

Dziwna faktura | pilotka (25.07.2018, 17:39)

Ze wględu na to, że opłaty w nju mobile naliczane są "z dołu", czyli po przeniesieniu numeru jeszcze jest wystawiana faktura za poprzedni okres rozliczeniowy.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników