forumnju z rachunkiemofertaNju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ?

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ?

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-13 18:50)

Witam jestem nowym użytkownikiem Nju z rachunkiem , sprawa wygląda tak że pół miesiąca przebywam w Niemczech a drugie pół w Polsce , od 15 czerwca ma być bez ograniczeń rozmowy sms itp mój pakiet to max 39zł . Czy będąc w Niemczech i dzwoniąc do kraju będę ponosić jakieś dodatkowe koszta ? Roamingowe itp ?? czy tylko max 39 zł z góry dziękuje 

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-13 19:04)

tylko w przypadku przebywania powyżej 60 dni za granicą. Jeśli pól miesiąca tu i drugie w Niemczech - 39 zł max, niecałe 2gb internetu.

Pozdrawiam

~konsult

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-15 23:48)

Witam.
A jak będę przebywał dłużej niż 60 dni, to jak są naliczane opłaty po tych 60 dniach?
Bo ja wyjeżdżam na 3 -4 miesiące.
Pozdr

~m-g

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-16 10:20)

Dołączam się do pytania jeśli mam taką sytuację, że 33 dni jestem w Niemczech, potem wracam do Polski na jeden dzień i potem znów jadę na 33 dni, czyli jestem ponad 60 dni, ale z przerwą jednodniową, mam nju z rachunkiem za 29 zł.. Jak będzie w takiej sytuacji z opłatami ?

~michał

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 11:15)

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

~kuba1

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 12:22)

to jest odpowiedź na post:

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? | ~kuba1 (19.06.2017, 11:15)
Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?



Informuję Ciebie i wszystkich czytających ten wątek, że forum służy TYLKO do kontaktu z innymi użytkownikami dlatego nie ma tutaj żadnego kontaktu z konsultantem.
Masz problem i chcesz oficjalnej odpowiedzi operatora to pisz przez formularz kontaktowy/dzwoń do BOK.
Na forum piszesz jak chcesz poznać opinię, zdanie innych klientów/forumowiczów bądź sam chcesz podzielić się z innymi swoją wiedzą, uwagami.

Poczytaj warunki korzystania z roamingu i sam oceń. Według nich moich zdaniem masz duże szanse na utratę darmowych połączeń.
Choć dopiero praktyka pokaże jak to wyjdzie w praniu. Osobiście zakładam, że duże znaczenie będzie miała ilość połączeń, czyli to jakie koszty będziesz generował dla operatora, a nie to jak długo będziesz na obczyźnie ale formalnie już sam ten fakt będzie działał na Twoją niekorzyść.

Dlatego uważam, że nawet jak zapytasz oficjalnie BOK to i tak nie dostaniesz konkretnej odpowiedzi, bo zapewne każdy taki przypadek będzie rozpatrywany indywidualnie. Chyba, że mają zaimplementowane mechanizmy filtrujące i jeśli w rażący sposób przekroczysz limity to z automatu dostaniesz bana na darmówki.

[edytowane przez nju_klient o 12:27 w dniu 2017-06-19]
 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 17:10)

Dzieki za odpowiedz.


Moim skromnym zdaniem powinni jak najszybciej okreslic liczbami co w ich mniemaniu oznacza uczciwe korzystanie z reamingu i jakie ceny beda naliczane jesli przekroczymy limity. Na razie nie chce mi sie wierzyc w uczciwosc operatorow.

~kuba1

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2017-06-19 18:18)

To nie jest takie proste.
Określenie liczbami to już byłby jakiś tam z góry ustalony limit, a tak oficjalnie jest "no limit".
Trochę podobnie jak miał PLUS z internetem LTE bez limitu. Najpierw owo bez limitu to było ok. 270GB, potem ok. 120GB, a w końcu "bez limitu" kończyło się po wykorzystaniu 20GB ponad standardowy pakiet. Za każdym różne limity ale wszystkie były zgodne z regulaminem ;)

Operator kalkuluje, póki globalnie coś mu się opłaca to nie ma sprawy, w sytuacji, gdy dopłaca do interesu lub ma zbyt niskie zyski to zaczyna kombinować co tu zrobić, aby wyjść na swoje.

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2018-05-10 09:52)

to jest odpowiedź na post:

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525938734412

 

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? (2018-05-10 09:57)

to jest odpowiedź na post:

Ja rowniez prosze o jasne okreslenie sie NJU jak sprawa ma sie do osob pracujacych za granica. Czy jezeli raz na 2 tyg. przyjezdzam do Polski ale wiekszosc czasu spedzam na obczyznie to strace roaming wedlug zasad z 15 czerwca 2017r?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1525938734412

odpowiedź

Nju z rachunkiem w Niemczech jak sprawa wygląda ? | nju_klient (19.06.2017, 18:18)

To nie jest takie proste.
Określenie liczbami to już byłby jakiś tam z góry ustalony limit, a tak oficjalnie jest "no limit".
Trochę podobnie jak miał PLUS z internetem LTE bez limitu. Najpierw owo bez limitu to było ok. 270GB, potem ok. 120GB, a w końcu "bez limitu" kończyło się po wykorzystaniu 20GB ponad standardowy pakiet. Za każdym różne limity ale wszystkie były zgodne z regulaminem ;)

Operator kalkuluje, póki globalnie coś mu się opłaca to nie ma sprawy, w sytuacji, gdy dopłaca do interesu lub ma zbyt niskie zyski to zaczyna kombinować co tu zrobić, aby wyjść na swoje.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników