forumnju z rachunkiemusługiBłąd sieci podaczas wczytywania stron

Błąd sieci podaczas wczytywania stron

 

Błąd sieci podaczas wczytywania stron (2017-05-21 10:09)

Witam,
Problem po przeniesieniu numeru z Play - tam chodził aż miło.
Tutaj wczytuje się strona ale jej pojedyńcze elementy np. obrazki nie wczytują się - pisze nie można wyświetlić i do tego wyskakuje komunikat systemowy Błąd sieci.
Próbowałem skonfigurować telefon ale po wybraniu swojego modelu instrukcja jest zupełnie inna niż menu w moim telefonie - mam go od nowości i nic nie zmieniałem.

 

Błąd sieci podaczas wczytywania stron (2017-05-21 12:29)

Ok, udało mi się ponownie skonfigurować telefon pod Nju za pomocą sms konfiguracyjnego - niestety błąd dalej występuje.
Komunikat : Problem z połączeniem i poniżej "Wystąpił błąd sieci"

~paypal

 

Błąd sieci podaczas wczytywania stron (2017-05-21 22:12)

Z postów przypuszczam że to świeżo przeniesiony numer. Zdarza się błędna konfiguracja po stronie operatora, czasem komuś nie zadziała LTE itp., ale zwykle zgłoszenie do BOK rozwiązuje takie problemy lub same ustępują po pierwszej dobie. Na forum piszą chyba wyłącznie użytkownicy, więc takie posty są czysto informacyjne dla innych, nie spodziewaj się reakcji ze strony operatora.

odpowiedź

Błąd sieci podaczas wczytywania stron | paypal (21.05.2017, 10:09)

Witam,
Problem po przeniesieniu numeru z Play - tam chodził aż miło.
Tutaj wczytuje się strona ale jej pojedyńcze elementy np. obrazki nie wczytują się - pisze nie można wyświetlić i do tego wyskakuje komunikat systemowy Błąd sieci.
Próbowałem skonfigurować telefon ale po wybraniu swojego modelu instrukcja jest zupełnie inna niż menu w moim telefonie - mam go od nowości i nic nie zmieniałem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

59 gości i 0 zalogowanych użytkowników