forumstrona www, moje kontomoje kontoDlaczego nju udostępnia dane swoich klientów?

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów?

 

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? (2017-05-25 16:44)

Witam,dzwonią do mnie co raz naciągacze którzy chcą mi sprzedać poduszki z jyska za 9tyś.
Dzwoniący dzisiaj następny naciągacz miał mój numer i wiedział z jakiej miejscowości jestem powiedzcie mi jak to możliwe?

 

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? (2017-06-24 22:14)

Miałem podobną sytuację kupiłem dodatkowy numer dla 8 letniego syna by mieć z nim kontakt czy dotarł do szkoły i tak dalej to po kilku dniach zaczęło się niewinnie od smsów z Play a później zaczęli dzwonić do syna z banków z ofertami kredytowymi podczas obecności w szkole. Po rozmowie z infolinią Pani po drugiej stronie była bardzo zdziwiona i stwierdziła że numer jest świeżo wygenerowany z systemu i nigdy nie był używany i o dziwo po rozmowie telefony ustały

 

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? (2017-07-27 15:07)

to jest odpowiedź na post:

Miałem podobną sytuację kupiłem dodatkowy numer dla 8 letniego syna by mieć z nim kontakt czy dotarł do szkoły i tak dalej to po kilku dniach zaczęło się niewinnie od smsów z Play a później zaczęli dzwonić do syna z banków z ofertami kredytowymi podczas obecności w szkole. Po rozmowie z infolinią Pani po drugiej stronie była bardzo zdziwiona i stwierdziła że numer jest świeżo wygenerowany z systemu i nigdy nie był używany i o dziwo po rozmowie telefony ustały

 

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? (2017-07-27 15:39)

Dlaczego? Po się zgadzacie jak te osły na wszystkie zgody marketingowe. Na udostępnianie danych firmom z grupy kapitałowej orange Polska. Na zamieszczanie danych takich jak imie nazwisko, telefon, nazwa miejscowości a nawet ulicy w spisach abonentów i biurze numerów. Jak te osły...

~gosc00

 

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? (2018-02-14 10:53)

do gosc00
a jakim cudem udostępniłem według Ciebie te dane - kupując kartę sim, nie podpisując żadnych papierów, nie mając internetu w telefonie i korzystając z niego bardzo rzadko? 

~jużnieklientnju

odpowiedź

Dlaczego nju udostępnia dane swoich klientów? | gość1495723466506 (25.05.2017, 16:44)

Witam,dzwonią do mnie co raz naciągacze którzy chcą mi sprzedać poduszki z jyska za 9tyś.
Dzwoniący dzisiaj następny naciągacz miał mój numer i wiedział z jakiej miejscowości jestem powiedzcie mi jak to możliwe?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 0 zalogowanych użytkowników