forumnju z rachunkiemusługiFaktura za (nie)korzystanie z numeru

Faktura za (nie)korzystanie z numeru

 

Faktura za (nie)korzystanie z numeru (2017-05-15 09:16)

Witam. Mam pytanie. W październiku chciałam przenieść numer do nju z Play. Dostałam już kartę sim/był u mnie kurier. Niestety, jakieś dane się nie zgadzały czy coś takiego i proces przenoszenia numeru został wstrzymany. Sprawdzam wczoraj pocztę a tu jakaś faktura do zapłaty za maj 9zł. O co chodzi, czy może mi to ktoś wytłumaczyć? Przecież ta karta z nju nie jest aktywna i nadal jestem w swojej sieci, a po kilku miesiącach mam za coś zapłacić? Wiem, że płaci się 9zł za numer przez jakiś czas bo jest to minimalna kwota abonamentu przez pewien czas. No ale przecież ja z tego numeru w ogóle nie korzystam i nigdy nie aktywowałam.
Proszę o pomoc

~urszula93

 

Faktura za (nie)korzystanie z numeru (2017-05-16 08:14)

Najlepiej wyjaśnić z BOK.

 

Faktura za (nie)korzystanie z numeru (2017-05-16 10:10)

Zamiast wyjaśniać z BOK to ja proponuję zapoznać się z regulaminem taryfy Nju tymczasowy:
http://www.njumobile.pl/b/articles/regulaminy/regulamin-promocji-planu-nju-tymczasowy.pdf
Tam znajduje się wyjaśnienie.

Dopowiem, że skoro została podpisana umowa z Nju to fakt, że przeniesienie nie doszło do skutku nie powoduje automatycznego unieważnienia umowy z Nju.
Jeśli nie chcesz korzystać z Nju to teraz musisz wysłać wypowiedzenie i jeszcze z min. 2x zapłacić po 9zł.
Na przyszłość czytaj regulaminy usług z których chcesz skorzystać i nie zostawiaj umów bez wypowiedzenia to nie będziesz taka zaskoczona.

odpowiedź

Faktura za (nie)korzystanie z numeru | ~urszula93 (15.05.2017, 09:16)

Witam. Mam pytanie. W październiku chciałam przenieść numer do nju z Play. Dostałam już kartę sim/był u mnie kurier. Niestety, jakieś dane się nie zgadzały czy coś takiego i proces przenoszenia numeru został wstrzymany. Sprawdzam wczoraj pocztę a tu jakaś faktura do zapłaty za maj 9zł. O co chodzi, czy może mi to ktoś wytłumaczyć? Przecież ta karta z nju nie jest aktywna i nadal jestem w swojej sieci, a po kilku miesiącach mam za coś zapłacić? Wiem, że płaci się 9zł za numer przez jakiś czas bo jest to minimalna kwota abonamentu przez pewien czas. No ale przecież ja z tego numeru w ogóle nie korzystam i nigdy nie aktywowałam.
Proszę o pomoc
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

31 gości i 0 zalogowanych użytkowników