błąd 38

 

błąd 38 (2017-05-10 10:05)

Po próbie zapłacenia za usługę poprzez sms (coś w stylu SMS premium, jak zgaduję, ale chyba na nieco innych zasadach) wyświetla mi się błąd 38 i sms nie zostaje wysłany. Mam odpowiednie środki na koncie. Mój telefon to Lenovo Moto Z Play. Wcześniej nie miałam takich problemów. 
Co mogę zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

błąd 38 (2017-05-10 23:10)

Może masz zablokowane usługi premium lub SMS tak naprawdę kosztuje więcej.


Pozdrawiam

~cptcinek

 

błąd 38 (2018-06-24 11:32)

ja mam taki kod błędu 38 przy próbie wysłania zwykłego SMS z krótkim tekstem bez polskich znaków do osoby, z którą normalnie prowadziłem rozmowy i wcześniej wysyłałem SMSi MMS normalnie. Posiadam środki na koncie, więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.

~nickt

 

błąd 38 (2019-01-31 10:23)

to jest odpowiedź na post:

ja mam taki kod błędu 38 przy próbie wysłania zwykłego SMS z krótkim tekstem bez polskich znaków do osoby, z którą normalnie prowadziłem rozmowy i wcześniej wysyłałem SMSi MMS normalnie. Posiadam środki na koncie, więc nie mam zielonego pojęcia o co chodzi.
<div>

</div><div>
</div><div>i co poradziles sobie z tym problemem bo mam taki sam..
</div>

~luc

 

błąd 38 (2022-11-25 18:05)

to jest odpowiedź na post:

Po próbie zapłacenia za usługę poprzez sms (coś w stylu SMS premium, jak zgaduję, ale chyba na nieco innych zasadach) wyświetla mi się błąd 38 i sms nie zostaje wysłany. Mam odpowiednie środki na koncie. Mój telefon to Lenovo Moto Z Play. Wcześniej nie miałam takich problemów. 
Co mogę zrobić?

odpowiedź została zgłoszona do moderacji

~gość1669395906009

odpowiedź

błąd 38 | ~cptcinek (10.05.2017, 23:10)

Może masz zablokowane usługi premium lub SMS tak naprawdę kosztuje więcej.


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

66 gości i 0 zalogowanych użytkowników