Łączenie ofert.

 

Łączenie ofert. (2017-05-19 08:27)

Witam, mam pytanie czy ofertę wszystko za 29zł można połączyć z internetem za 29zł?
Chodzi mi czy 2 różne numery z 2 ofert mogę połączyć w 1 ofertę i płacić jeden rachunek?
Ewentualnie nawet jeśli nie, to czy jest możliwość ustawiania płatności obu w tym samym terminie?
Wiadomo, że człowiekowi nie chce się sprawdzać kiedy kończy się jedna oferta a potem druga oferta i płacić każdą z osobna
Z góry dzięki za pomoc.

 

Łączenie ofert. (2017-05-19 11:54)

Usługa "nju internetowy" za 29 zł nie może być łączona z żadną inną usługą (Tak można połączyć "nju internet dodatkowy" za 19 zł). Co do terminu płatności 2 różnych umów nie wiem, zwykle operatorzy (różnych usług , nie tylko telefonii) maja z tym bardzo pod górę, ale zapytaj w BOK.

odpowiedź

Łączenie ofert. | cimciu (19.05.2017, 08:27)

Witam, mam pytanie czy ofertę wszystko za 29zł można połączyć z internetem za 29zł?
Chodzi mi czy 2 różne numery z 2 ofert mogę połączyć w 1 ofertę i płacić jeden rachunek?
Ewentualnie nawet jeśli nie, to czy jest możliwość ustawiania płatności obu w tym samym terminie?
Wiadomo, że człowiekowi nie chce się sprawdzać kiedy kończy się jedna oferta a potem druga oferta i płacić każdą z osobna
Z góry dzięki za pomoc.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

51 gości i 1 zalogowanych użytkowników