forumnju na kartęusługiPieniądze zniknęły, pakiet nie działa :)

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :)

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-06 17:41)

Witam, przepraszam z góry za moją ewentualną oschłość, ale jestem naprawdę zdenerwowany, za przeproszeniem, dymaniem mnie na pieniądze przez Orange i jego stwory (Nju Mobile).

Chciałbym się dowiedzieć, jakim cudem z mojego konta zniknęły 52 zł, a mimo że mam włączoną usługę za 29 zł, która powinna mi dać nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz pakiet internetu? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie i zwrot pieniędzy lub zwrócenie mi różnicy (52 - 29 = 23 zł, słownie DWADZIEŚCIA TRZY ZŁOTE) oraz prawidłową aktywację pakietu.

Pozdrawiam.

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-07 09:10)

Witaj też tak wczoraj miałem  że przez 2 dni mi też znikneło ok 23 zł i ten sam pakiet mam włączony tzn 29 zł  nielimitowane rozmowy i 10 GB internetu zauważyłem że kasa znikała jak miałem włączony internet nawet wczoraj 7 zł w 2 min

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-11 17:58)

to jest odpowiedź na post:

Witaj też tak wczoraj miałem  że przez 2 dni mi też znikneło ok 23 zł i ten sam pakiet mam włączony tzn 29 zł  nielimitowane rozmowy i 10 GB internetu zauważyłem że kasa znikała jak miałem włączony internet nawet wczoraj 7 zł w 2 min



Aby korzystac z zalet tej uslugi trzeba wykorzystac najpierw 29zl
Wiele osob nie czyta regulaminow.

~th00rp0z

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-15 13:02)

Jeżeli był to pierwszy dzień okresu to zapewne zjadło Wam na neta, bo policzyło Wam jako ciągłośc połaczenia. W ostatni dzień okresu trzeba wył. neta aby tak nie było.

~jajko

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-19 08:38)

to samo... przeniiosłem się 7mego czyli tydzień temu i odparowało mi 22zł wczoraj, a włączyłem odrazu ten miesio 29 z internetem i połączeniami.... a wpierdzieliło te 22zł za internet (z tym że z wykazu połączeń wykorzystałem ok 2gb więc WTF???????????

odpowiedź

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) | mizu (06.04.2017, 17:41)

Witam, przepraszam z góry za moją ewentualną oschłość, ale jestem naprawdę zdenerwowany, za przeproszeniem, dymaniem mnie na pieniądze przez Orange i jego stwory (Nju Mobile).

Chciałbym się dowiedzieć, jakim cudem z mojego konta zniknęły 52 zł, a mimo że mam włączoną usługę za 29 zł, która powinna mi dać nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz pakiet internetu? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie i zwrot pieniędzy lub zwrócenie mi różnicy (52 - 29 = 23 zł, słownie DWADZIEŚCIA TRZY ZŁOTE) oraz prawidłową aktywację pakietu.

Pozdrawiam.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

26 gości i 0 zalogowanych użytkowników