forumnju na kartęusługiPieniądze zniknęły, pakiet nie działa :)

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :)

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-06 17:41)

Witam, przepraszam z góry za moją ewentualną oschłość, ale jestem naprawdę zdenerwowany, za przeproszeniem, dymaniem mnie na pieniądze przez Orange i jego stwory (Nju Mobile).

Chciałbym się dowiedzieć, jakim cudem z mojego konta zniknęły 52 zł, a mimo że mam włączoną usługę za 29 zł, która powinna mi dać nielimitowane rozmowy i smsy do wszystkich oraz pakiet internetu? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie i zwrot pieniędzy lub zwrócenie mi różnicy (52 - 29 = 23 zł, słownie DWADZIEŚCIA TRZY ZŁOTE) oraz prawidłową aktywację pakietu.

Pozdrawiam.

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-07 09:10)

Witaj też tak wczoraj miałem  że przez 2 dni mi też znikneło ok 23 zł i ten sam pakiet mam włączony tzn 29 zł  nielimitowane rozmowy i 10 GB internetu zauważyłem że kasa znikała jak miałem włączony internet nawet wczoraj 7 zł w 2 min

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-11 17:58)

to jest odpowiedź na post:

Witaj też tak wczoraj miałem  że przez 2 dni mi też znikneło ok 23 zł i ten sam pakiet mam włączony tzn 29 zł  nielimitowane rozmowy i 10 GB internetu zauważyłem że kasa znikała jak miałem włączony internet nawet wczoraj 7 zł w 2 min



Aby korzystac z zalet tej uslugi trzeba wykorzystac najpierw 29zl
Wiele osob nie czyta regulaminow.

~th00rp0z

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-15 13:02)

Jeżeli był to pierwszy dzień okresu to zapewne zjadło Wam na neta, bo policzyło Wam jako ciągłośc połaczenia. W ostatni dzień okresu trzeba wył. neta aby tak nie było.

~jajko

 

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) (2017-04-19 08:38)

to samo... przeniiosłem się 7mego czyli tydzień temu i odparowało mi 22zł wczoraj, a włączyłem odrazu ten miesio 29 z internetem i połączeniami.... a wpierdzieliło te 22zł za internet (z tym że z wykazu połączeń wykorzystałem ok 2gb więc WTF???????????

odpowiedź

Pieniądze zniknęły, pakiet nie działa :) | ~th00rp0z (11.04.2017, 17:58)



Aby korzystac z zalet tej uslugi trzeba wykorzystac najpierw 29zl
Wiele osob nie czyta regulaminow.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

38 gości i 1 zalogowanych użytkowników