forumnju z rachunkiemofertaPoczątek miesiąca na rachunku

Początek miesiąca na rachunku

 

Początek miesiąca na rachunku (2017-04-03 20:45)

Czy tylko ja mam tak rachunku, że pierwszego i drugiego dnia wg wykazu jakikolwiek telefon/połączenie internetem na wykazie widnieje jako płatne, a trzeciego i dalej większość jest już za 0zł (płatne są stacjonarne) ? Co miesiąc mam taką sytuację. Może minuty z internetem są za darmo dopiero po SMSie od nju "pakiet jest włączony", który czasem przychodzi dopiero 2 dnia miesiąca. To jeśli tak, w takim razie czy w pierwsze dwa dni mam nie dzwonić ani nie korzystać z neta do momentu otrzymania smsa ? Czy ja to dobrze rozumiem ?

 

Początek miesiąca na rachunku (2017-04-04 08:56)

Pakiet włączasz raz i do momentu aż go nie wyłączysz (lub nie zmienisz na inny), pozostaje aktywny cały czas. Co miesiąc dostajesz sms "pakiet jest włączony"? Co miesiąc aktywujesz tan sam pakiet? Jeśli tak, to nie ma to najmniejszego sensu. Chyba że ten sms ma inna treść, w stylu "od dzisiaj do końca okresu rozliczeniowego..." nie pamiętam dokładnie, ale informuje o tym że więcej nie płacisz. Jeśli tak, pewnie w ciągu tych 2 dni zużywasz te około 153 MB internetu i potem reszta "pakietu" jest już bez opłat (poza numerami stacjonarnymi jeśli ten pakiet jest inny niż "jeden na wszystko").

 

Początek miesiąca na rachunku (2017-04-15 10:37)

Zgodnie z aktywna usługą na numerze na początku zawsze są naliczane opłaty ( to te i ikonkami przy połączeniach. jak osiągniesz limit połączenia są za fri

~jajko

odpowiedź

Początek miesiąca na rachunku | rklimas (03.04.2017, 20:45)

Czy tylko ja mam tak rachunku, że pierwszego i drugiego dnia wg wykazu jakikolwiek telefon/połączenie internetem na wykazie widnieje jako płatne, a trzeciego i dalej większość jest już za 0zł (płatne są stacjonarne) ? Co miesiąc mam taką sytuację. Może minuty z internetem są za darmo dopiero po SMSie od nju "pakiet jest włączony", który czasem przychodzi dopiero 2 dnia miesiąca. To jeśli tak, w takim razie czy w pierwsze dwa dni mam nie dzwonić ani nie korzystać z neta do momentu otrzymania smsa ? Czy ja to dobrze rozumiem ?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników