Problem z MMSAMI

 

Problem z MMSAMI (2017-04-17 19:06)

Witam, mam następujący problem, by wysłać MMS muszę w ustawieniach sieci komórkowych zmienić APN na inny i wtedy działają mms natomiast nie działa wcale internet, a jeśli chcę korzystać z internetu to muszę przełączyć apn na ten od internetu, więc działa mi tylko 1 opcja, w żadnej innej sieci tego problemu nie miałem, za nic nie mogę tego ustawić mimo wielu różnych konfiguracji. Jeśli komuś z was działają jednocześnie mmsy po uruchomieniu transferu danych a to nie będzie kłopot to bardzo proszę o podanie konfiguracji. Pozdrawiam 
(Android 6. Samsung Galaxy a5 2016)

 

Problem z MMSAMI (2017-04-17 22:46)

Ustawienia Samsung Galaxy A5 są dostępne na stronie:
http://ustaw.njumobile.pl/Information/ManualConfig?ConfigurationId=31439



Jeśli nadal występuje problem proszę wykonać test krzyżowy, żeby sprawdzić czy problem nie jest po stronie karty i ewentualny kontakt z BOK.

odpowiedź

Problem z MMSAMI | smutnyrobert (17.04.2017, 19:06)

Witam, mam następujący problem, by wysłać MMS muszę w ustawieniach sieci komórkowych zmienić APN na inny i wtedy działają mms natomiast nie działa wcale internet, a jeśli chcę korzystać z internetu to muszę przełączyć apn na ten od internetu, więc działa mi tylko 1 opcja, w żadnej innej sieci tego problemu nie miałem, za nic nie mogę tego ustawić mimo wielu różnych konfiguracji. Jeśli komuś z was działają jednocześnie mmsy po uruchomieniu transferu danych a to nie będzie kłopot to bardzo proszę o podanie konfiguracji. Pozdrawiam 
(Android 6. Samsung Galaxy a5 2016)
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

14 gości i 1 zalogowanych użytkowników