forumnju na kartęofertaProblem z bonusem za rejestracje

Problem z bonusem za rejestracje

 

Problem z bonusem za rejestracje (2017-04-18 07:03)

Witam taki komunikat mi wyskakuje. 
Witaj. Aby odebrac bonus zarejestruj numer podajac adres zamieszkania i wyrazajac na TAK zgode na kontakt telefoniczny. nju mobile.

Zarejestrowałem starter w zabce. Rano dziś. 
Proszę o pomoc 

~kafeja

 

Problem z bonusem za rejestracje (2017-05-15 16:19)

to jest odpowiedź na post:

Witam taki komunikat mi wyskakuje. 
Witaj. Aby odebrac bonus zarejestruj numer podajac adres zamieszkania i wyrazajac na TAK zgode na kontakt telefoniczny. nju mobile.

Zarejestrowałem starter w zabce. Rano dziś. 
Proszę o pomoc 






Mam to samo co ty .Profil na stronie nju założony dane adresowe poprawne,zgoda na kontakt telefoniczny również ustawiona na "TAK" i dalej lipa a rejestrowałem online za pośrednictwem ING 

 

Problem z bonusem za rejestracje (2018-03-02 00:44)

to jest odpowiedź na post:

Witam taki komunikat mi wyskakuje. 
Witaj. Aby odebrac bonus zarejestruj numer podajac adres zamieszkania i wyrazajac na TAK zgode na kontakt telefoniczny. nju mobile.

Zarejestrowałem starter w zabce. Rano dziś. 
Proszę o pomoc 

~damian

 

Problem z bonusem za rejestracje (2018-03-03 17:55)

Bonus przysługuje jedynie wtedy, gdy rejestracji dokonasz w Salonie Orange, ponieważ tylko tam mogą wprowadzone podczas rejestracji dane adresowe i zgody na kontakt telefoniczny. 

 

Problem z bonusem za rejestracje (2018-03-21 20:51)

to jest odpowiedź na post:

Bonus przysługuje jedynie wtedy, gdy rejestracji dokonasz w Salonie Orange, ponieważ tylko tam mogą wprowadzone podczas rejestracji dane adresowe i zgody na kontakt telefoniczny. 




Proszę nie wprowadzać w błąd - posiadam numer zarejestrowany w nju za pomoca bankowości internetowej, następnie telefonicznie konsultant uzupełnił zgody i numer dowodu - bonus działa.

~drcso

 

Problem z bonusem za rejestracje (2018-03-21 21:47)

Nie wprowadzam w błąd. Tak mówi regulamin. To, że konsultant ręcznie przyznał bonus nie oznacza, że jest to prawidłowe, bo regulamin wyraźnie określa, że zgody mają być podane podczas rejestracji a nie po, stąd potem komunikaty jak wyżej.

[edytowane przez pilotka o 21:49 w dniu 2018-03-21]

odpowiedź

Problem z bonusem za rejestracje | ~kafeja (18.04.2017, 07:03)

Witam taki komunikat mi wyskakuje. 
Witaj. Aby odebrac bonus zarejestruj numer podajac adres zamieszkania i wyrazajac na TAK zgode na kontakt telefoniczny. nju mobile.

Zarejestrowałem starter w zabce. Rano dziś. 
Proszę o pomoc 
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

25 gości i 1 zalogowanych użytkowników