forumnju z rachunkiemusługiInternet nju mobile 40gb pytania

Internet nju mobile 40gb pytania

 

Internet nju mobile 40gb pytania (2017-03-29 23:43)

Przepraszam, być może jestem debilem, który nie umie znaleźć potrzebnych mu informacji, ale chciałem zadać kilka pytań, żeby rozwiać jakiekolwiek moje wątpliwości.
1. Czy żeby korzystać z internetu nju mobile MUSZĘ przenieść tam mój numer, czy też jedno z drugim w ogóle się nie łączy?
2. Ile kosztuje aktywacja?
3. Czy muszę dokupić jakieś specjalne urządzenie, żeby z tego internetu korzystać, czy mogę po prostu używać swojego routera?

~pytający

 

Internet nju mobile 40gb pytania (2017-03-30 09:12)

1. Nie łączy się.
2. Regulaminu usługi nju internetowy, pkt 1.2: w przypadku faktury elektronicznej - nic.
3. Z umową dostajesz samą kartę sim, musisz mieć urządzenie do którego ją włożysz. Jeśli Twój router ma modem LTE i gniazdo kart SIM to możesz go używać.

odpowiedź

Internet nju mobile 40gb pytania | ~pytający (29.03.2017, 23:43)

Przepraszam, być może jestem debilem, który nie umie znaleźć potrzebnych mu informacji, ale chciałem zadać kilka pytań, żeby rozwiać jakiekolwiek moje wątpliwości.
1. Czy żeby korzystać z internetu nju mobile MUSZĘ przenieść tam mój numer, czy też jedno z drugim w ogóle się nie łączy?
2. Ile kosztuje aktywacja?
3. Czy muszę dokupić jakieś specjalne urządzenie, żeby z tego internetu korzystać, czy mogę po prostu używać swojego routera?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

29 gości i 0 zalogowanych użytkowników