Miesio19

 

Miesio19 (2017-03-13 18:45)


Uzywalem dzisiaj internet przez max 1-1,5h i zeszlo mi z konta 20zł nie moge teraz wykonac polaczen czy wyslac sms, gdzie sa te 3gb oferowane w tej ofercie. Czy to jest normalne, kazdy tak ma czy jestem jedynym przypadkiem.

 

Miesio19 (2017-03-14 08:49)

Raczej nie jesteś jedynym przypadkiem, i pewnie wszystko jest rozliczone dobrze, tylko nie doczytałeś jak działa "miesio 19". To nie jest usługa w której w miesiącu za nielimitowane rozmowy, sms i 3GB internetu zapłacisz 19 zł.

Każda pozycja jest rozliczana osobno z własnym limitem. Jeśli z wszystkiego będziesz korzystał do maximum, to zapłacisz:
max 19 (internet)
+ max 19 (rozmowy komórkowe)
+ max 9 (sms/mms)
+ max 10 (rozmowy na numery stacjonarne)
= 57 zł <- tyle możesz zapłacić miesięcznie.

Jak w każdym "pakiecie" w nju, płacisz za wszystko wg cennika do osiągnięcia wymienionego limitu. W przypadku internetu te 19 zł osiągniesz po 153MB, które pewnie wykorzystałeś, a dodatkowy 1 zł to pewnie jakieś rozmowy lub smsy. Internet pewnie Ci nadal działa, a rozmów nie wykonasz jak nie masz środków.

odpowiedź

Miesio19 | jackbeck (13.03.2017, 18:45)


Uzywalem dzisiaj internet przez max 1-1,5h i zeszlo mi z konta 20zł nie moge teraz wykonac polaczen czy wyslac sms, gdzie sa te 3gb oferowane w tej ofercie. Czy to jest normalne, kazdy tak ma czy jestem jedynym przypadkiem.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

17 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies