forumstrona www, moje kontomoje kontoBłąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień!

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień!

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-06 12:54)

Od paru dni nie jestem w stanie pobrać żadnego dokumentu z mojego konta. Ich generacja wydaje sie trwac wieki (godzinami kręci się kółeczko w kolumnie "akcja") by ostatecznie wystapił błąd z informacją, by spróbować później. Próbuję od paru dni, w różnych przeglądarkach. Założyłem nawet zgloszenie, ale brak odpowiedzi. Nie opłacę faktury, dopóki jej nie otrzymam!

odpowiedź została zgłoszona do moderacji
 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-06 13:35)

Mam to samo

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-06 13:50)

spróbuj po upływie 48 H. Wszystko wraca do normy i da się wszystko pobrać. Ja też tak miałem ale wszystko już działa ok.

~kojak

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-06 18:21)

Mam to samo i nie tylko ja, nie mogę pobierać faktur, rachunków szczegółowych ani sprawdzać teraz stanu konta, jakimś cudem udało mi się pobrać fakturę wcześniej, dostałem ją również na maila, ale coś ten system wam szwankuje, kto wam go pisze, gimnazjaliści? Jesteście ofertą internetową, dajecie 5zł za infolinię bo nie chcecie żeby ludzie do was dzwonili tylko sami załatwiali sprawy przez neta a podstawowe narzędzie kuleje. Już mi się nie spodobało gdy zleciłem wyłaczenie poczty głosowej i otrzymałem smsa, że poczta zostanie wyłaczona 30.10 a był już 31.10, jak widac miałem nosa. Zróbcie coś z tym.

~klient

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-11 18:49)

Niestety ale również mam to samo.

Kręci się kółeczko i na tym koniec.
Pobierany jest pusty dokument bez żadnej treści.

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-11-11 22:41)

Mam tak samo, a fakturę dostałem na 80zł. Co najciekawsze, mam wyłączony internet w telefonie, bo moja komórka nie jest przystosowana do korzystania z niego, więc mój rachunek maksymalny powinien wynieść 38zł ! Złożyłem reklamację, odpowiedzi nie dostaję. Nie mogę pobrać faktury, sprawdzić spisu połączeń... totalnie nic! Miesiąc temu też nie mogłem pobrać faktury.

 

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! (2013-12-02 18:10)

Witam,

Czy można wpisać dowolny tytuł przelewu? Bo jak tak dalej pójdzie to nie zapłacę rachunku i bardzo łatwo uda się udowodnić, że nie da się wygenerować faktury, przez co wina nieopłacenia rachunku w terminie spada na Was. Na maila wyjątkowo także mi nie przyszła!

odpowiedź

Błąd przy pobieraniu faktur, rachunków i zestawień! | gość1383738845631 (06.11.2013, 12:54)

Od paru dni nie jestem w stanie pobrać żadnego dokumentu z mojego konta. Ich generacja wydaje sie trwac wieki (godzinami kręci się kółeczko w kolumnie "akcja") by ostatecznie wystapił błąd z informacją, by spróbować później. Próbuję od paru dni, w różnych przeglądarkach. Założyłem nawet zgloszenie, ale brak odpowiedzi. Nie opłacę faktury, dopóki jej nie otrzymam!
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

43 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies