forumnju z rachunkiemusługiDrugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy?

Drugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy?

 

Drugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy? (2017-02-18 18:55)

Złożyłam zamówienie na nju dodatkowy za 9 zł. Będzie to zawarcie umowy z przeniesieniem numeru. Przenoszony numer należy do mojej Mamy. Wypełniając niezbędne dane przy składaniu zamówienia pozostawiłam dane osobowe, które same się pojawiły tzn. moje dane. Tak uzupełniony wniosek zaakceptowałam. Teraz zastanawiam się jednak czy zrobiłam to prawidłowo. Czy nie powinnam w miejscu danych osobowych podać danych mojej Mamy?

~ania

 

Drugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy? (2017-02-19 09:07)

Taki wniosek nie przejdzie.


Numer przenoszony, który ma zostać dodany jako nju dodatkowy, musi być zarejestrowany na te same dane co numer główny.


W Twoim przypadku musisz najpierw przepisać numer z mamy na siebie u obecnego operatora, dopiero później złożyć wniosek o przeniesienie do nju dodatkowy.

 

Drugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy? (2017-02-19 12:50)

Przepisz numer z mamy na siebie, potem napisz maila do przechodze.do@njumobile.pl z prośbą o wznowienie wniosku o przeniesienie. Taki wniosek jest ważny 21 dni. Kolega miał podobną sytuację.

~gość

odpowiedź

Drugi numer za 9 zł - czyje dane należy podać do umowy? | ~ania (18.02.2017, 18:55)

Złożyłam zamówienie na nju dodatkowy za 9 zł. Będzie to zawarcie umowy z przeniesieniem numeru. Przenoszony numer należy do mojej Mamy. Wypełniając niezbędne dane przy składaniu zamówienia pozostawiłam dane osobowe, które same się pojawiły tzn. moje dane. Tak uzupełniony wniosek zaakceptowałam. Teraz zastanawiam się jednak czy zrobiłam to prawidłowo. Czy nie powinnam w miejscu danych osobowych podać danych mojej Mamy?
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników