forumnju z rachunkiemofertanju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów?

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-15 15:47)

Dzień dobry,


Posiadam 1 głowny numer z rachunkiem oraz 1 dodatkowy numery. W obu przypadkach aktywowaną mam usługę "im dłużej tym lepiej" dająca mi z racji stażu 30gb internetu miesięcznie.


Czy dokupując jeszcze jeden dodatkowy numer (nju internet dodatkowy) z 20gb danych w miesiącu z powoduje ,że będą miał do dyspozycji 30gb+20gb internetu dostępnego do trzech numerów?


Czy są to dwie oddzielne nie łączące się ze sobą pule ?


Pozdrawiam

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-15 15:57)

OK nie zauważyłem wcześniejszych wątków dotykających tej tematyki.


Czy ktoś mógłby mi potwierdzić czy w powyższym przypadku będę miał do dyspozycji:


30gb + 60gb = 90Gb do podziału na 3 numery?


Pozdrawiam

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-15 17:14)

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-15 20:36)

Witam.   Chciałabym zapytać czy mogę dołączyć do swojego abonamentu więcej numerów czy tylko jeden dodatkowy ?
PozdrAwiam 

~weronisia93

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 07:00)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 07:02)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 07:02)

to jest odpowiedź na post:

Skoro informacje z tych innych wątków są dla Ciebie mało wiarygodne to po co tutaj prosisz o potwierdzenie.
Moja odpowiedź w tym, czy jakimkolwiek innym wątku będzie cały czas tak samo wiarygodna, czyli dla Ciebie niewiarygodna ;)

Jeśli nie wierzysz w to co wyczytałeś to poczytaj regulaminy usług i/lub zadzwoń do BOK.






@Weronisa93 : clue problemu jest klarowność a nie wiarygodność. Uważam opinie prawdziwych użytkowników jako bardzo wiarygodne. Niestety na pytania do BOKu dostaje gotowe odpowiedzi ctrl+c,ctrl+v które ni w ząb nie odpowiadają na moje pytania. <br >

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 07:04)

to jest odpowiedź na post:

Witam.   Chciałabym zapytać czy mogę dołączyć do swojego abonamentu więcej numerów czy tylko jeden dodatkowy ?
PozdrAwiam 




Tak. Każdy dodatkowy numer to + 9zł/msc (pula danych/minut/sms zostaje bez zmian)

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 15:02)

@kukoc
Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Pisząc "każdy dodatkowy" sugerujesz, że można ich mieć więcej. Nie można.


Do każdego Nju z rachunkiem (Nju Buzz) można dokupić:
- tylko JEDEN "Nju Dodatkowy" za 9zł
i/lub
- tylko JEDEN "Nju Internet Dodatkowy" za 19zł

 

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? (2017-02-16 23:29)

to jest odpowiedź na post:

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? | kukoc (16.02.2017, 07:02)

@Weronisa93 : clue problemu jest klarowność a nie wiarygodność. Uważam opinie prawdziwych użytkowników jako bardzo wiarygodne. Niestety na pytania do BOKu dostaje gotowe odpowiedzi ctrl+c,ctrl+v które ni w ząb nie odpowiadają na moje pytania.


to chyba miało być do mnie, a nie do ~weronisia93.
Jak mniemam trafiłeś m.in. na ten wątek:
http://www.njumobile.pl/obsluga/forum/id,147100016,title,nju-internet-a-nju-internet-dodatkowy,watek,
gdzie w styczniu (2017-01-12 21:56) wypowiadałem się w tym temacie.
Jest tak jak napisałem dlatego nie mam nic więcej do dodania.
Dla mnie moja wypowiedź w linkowanym wątku powinna być dla każdego wystarczająco klarowna :)

odpowiedź

nju internet dodatkowy - czy sumuje się z internetem z pozostałych numerów? | kukoc (15.02.2017, 15:47)

Dzień dobry,


Posiadam 1 głowny numer z rachunkiem oraz 1 dodatkowy numery. W obu przypadkach aktywowaną mam usługę "im dłużej tym lepiej" dająca mi z racji stażu 30gb internetu miesięcznie.


Czy dokupując jeszcze jeden dodatkowy numer (nju internet dodatkowy) z 20gb danych w miesiącu z powoduje ,że będą miał do dyspozycji 30gb+20gb internetu dostępnego do trzech numerów?


Czy są to dwie oddzielne nie łączące się ze sobą pule ?


Pozdrawiam
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

11 gości i 1 zalogowanych użytkowników