forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy numer bez przeniesienia

nju dodatkowy numer bez przeniesienia

 

nju dodatkowy numer bez przeniesienia (2017-02-05 08:40)

Mam 2 oddzielne nr w nju z abonamentem buzz.Jak mogę jeden z nich dołączyć jako dodatkowy,bo nie chcę tracić tego nr telefonu.Wiem,że mogę wypowiedzieć umowę i wziąć nowy nr ale jak pisałem nie chcę tracić starego nr telefonu

 

nju dodatkowy numer bez przeniesienia (2017-02-05 16:30)

Masz dwie opcje do wyboru:
a) szybką
- przenosisz numer do sieci innego operatora do oferty na kartę w tzw. 1 dzień roboczy, czyli ze wskazaną datą, bez okresu wypowiedzenia przewidzianego umową.
- gdy numer będzie już działał w innej sieci to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

b) standardową (wolną):
- składasz wypowiedzenie na Nju z rachunkiem i równoczesnym przejściem do Nju na kartę.
- gdy numer będzie w Nju na kartę to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

Opcja a) czyli szybka do momentu podpisania umowy na Nju Dodatkowy przy kurierze powinna trwać ok. 1,5-2 tygodni, natomiast opcja b) czyli wolna zajmie ok. 5-9 tygodni.

[edytowane przez nju_klient o 16:31 w dniu 2017-02-05]

odpowiedź

nju dodatkowy numer bez przeniesienia | orq (05.02.2017, 08:40)

Mam 2 oddzielne nr w nju z abonamentem buzz.Jak mogę jeden z nich dołączyć jako dodatkowy,bo nie chcę tracić tego nr telefonu.Wiem,że mogę wypowiedzieć umowę i wziąć nowy nr ale jak pisałem nie chcę tracić starego nr telefonu
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

18 gości i 0 zalogowanych użytkowników