forumnju z rachunkiemusługinju dodatkowy numer bez przeniesienia

nju dodatkowy numer bez przeniesienia

 

nju dodatkowy numer bez przeniesienia (2017-02-05 08:40)

Mam 2 oddzielne nr w nju z abonamentem buzz.Jak mogę jeden z nich dołączyć jako dodatkowy,bo nie chcę tracić tego nr telefonu.Wiem,że mogę wypowiedzieć umowę i wziąć nowy nr ale jak pisałem nie chcę tracić starego nr telefonu

 

nju dodatkowy numer bez przeniesienia (2017-02-05 16:30)

Masz dwie opcje do wyboru:
a) szybką
- przenosisz numer do sieci innego operatora do oferty na kartę w tzw. 1 dzień roboczy, czyli ze wskazaną datą, bez okresu wypowiedzenia przewidzianego umową.
- gdy numer będzie już działał w innej sieci to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

b) standardową (wolną):
- składasz wypowiedzenie na Nju z rachunkiem i równoczesnym przejściem do Nju na kartę.
- gdy numer będzie w Nju na kartę to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

Opcja a) czyli szybka do momentu podpisania umowy na Nju Dodatkowy przy kurierze powinna trwać ok. 1,5-2 tygodni, natomiast opcja b) czyli wolna zajmie ok. 5-9 tygodni.

[edytowane przez nju_klient o 16:31 w dniu 2017-02-05]

odpowiedź

nju dodatkowy numer bez przeniesienia | nju_klient (05.02.2017, 16:30)

Masz dwie opcje do wyboru:
a) szybką
- przenosisz numer do sieci innego operatora do oferty na kartę w tzw. 1 dzień roboczy, czyli ze wskazaną datą, bez okresu wypowiedzenia przewidzianego umową.
- gdy numer będzie już działał w innej sieci to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

b) standardową (wolną):
- składasz wypowiedzenie na Nju z rachunkiem i równoczesnym przejściem do Nju na kartę.
- gdy numer będzie w Nju na kartę to składasz zamówienie na Nju Dodatkowy i czekasz na kuriera itd.

Opcja a) czyli szybka do momentu podpisania umowy na Nju Dodatkowy przy kurierze powinna trwać ok. 1,5-2 tygodni, natomiast opcja b) czyli wolna zajmie ok. 5-9 tygodni.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

54 gości i 0 zalogowanych użytkowników