forumnju z rachunkiemoferta4 numery i 3 faktury

4 numery i 3 faktury

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-16 13:57)

Mam w nju 4 numery 3 x telefon i 1 x internet czy nie ma możliwości połączenia wszystkiego tak żebym dostawał jedną wspólną fakturę?? Muszę płacić za każda z faktur osobno na indywidualny numer konta nie można wszystkiego połączyć w jeden rachunek??
BTW na chacie dostałem odpowiedź że ja (konsultant) nie mam takich uprawnień a po mojej prośbie o wskazanie kto ma taka możliwość zaległa cisza... Wie ktoś z Was Może czy jest taka opcja?? inne sieci mają tak bez problemu...

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-16 14:22)

Jedyna sytuacja, gdy otrzymujesz dokument zbiorczy występuje wtedy gdy masz numer główny a do niego dokupiony nju dodatkow i/lub nju internet dodatkowy. Wtedy wszystko jest rozliczane na jednym koncie abonenckim.


We wszystkich innych przypadkach wszystkie uslugi są zarejestrowane na osobnych kontach abonenckich i mają osobne konta bankowe do wpłat. Nie ma opcji tego zmienić, taka jest polityka firmy. Jedyne ułatwienie to możesz zgłosić do BOK prośbę o wyrównanie wszystkich okresów rozliczeniowych Twoich numerów tak by zaczynaly i kończgly się w tym samym czasie, wtedy będziesz dostawał wszystkie faktury równocześnie.

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-17 14:07)

misha
nie ma takiej możliwości

jedną zbiorczą fakturę fakturę możesz otrzymywać za:
- 1 numer główny
- 1 numer dodatkowy
- 1 numer internetowy dodatkowy za 19zł

Innych opcji nie ma.
Dlatego w Twoim wariancie nie jest to możliwe.
Ewentualnie możesz zejść z 3 faktur do 2 zmieniając Nju internetowy za 29zł na internetowy dodatkowy za 19zł.

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-20 11:59)

Dzięki za odpowiedzi, rozważałem oba warianty i chyba tak muszę zrobić wyrównać okresy i zmienić nju internetowy na dodatkowy :( choć nie ukrywam, że nie rozumiem podejścia operatora... dla mnie płacenie rachunków w różnych terminach jest to dość męczące a operator opłaca i śledzi 3 rachunki bankowe... Dopóki będę miał znacznie taniej niż w plusie to nie będę narzekał...
Pozdr
M

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-21 15:10)

ja opłacam 3 faktury za 5 numerów i nie widzę w tym żadnego problemu.
Okresy rozliczeniowe wyrównane do miesięcy kalendarzowych i podczas jednego logowania do banku w 5 minut załatwiam wszystkie płatności.

Kwestia organizacji i odpowiedniego wykorzystania dostępnych możliwości.

[edytowane przez nju_klient o 15:11 w dniu 2017-01-21]
 

4 numery i 3 faktury (2017-01-22 00:59)

to jest odpowiedź na post:

ja opłacam 3 faktury za 5 numerów i nie widzę w tym żadnego problemu.
Okresy rozliczeniowe wyrównane do miesięcy kalendarzowych i podczas jednego logowania do banku w 5 minut załatwiam wszystkie płatności.

Kwestia organizacji i odpowiedniego wykorzystania dostępnych możliwości.


Jak stryjenka uważa... Dla mnie to nie jest dobra organizacja... Dobra by była gdybym miał jedną fakturę jednego maila z nią i jednego smsa z podziękowaniem za płatność...
Ja też przelew ogarniam szybko ale chyba nie o to chodzi...
Pozdrawiam
M

 

4 numery i 3 faktury (2017-01-22 18:52)

Każdy ocenia swoją miarką.
Tylko ja przyjmuję do wiadomości jaka jest sytuacja i zamiast narzekać dostosowuję się do zaistniałej sytuacji wykorzystując dostępne mi metody.
U ciebie widzę narzekanie ale powstrzymujesz się tylko bo masz taniej niż w innej sieci.

Skoro mam w banku zleconych odbiorców to dla mnie nie jest problemem zlecenie 3 przelewów zamiast 1.
Owszem 3 to zawsze więcej niż 1 ale stopień skomplikowania dla mnie jest w zasadzie znikomy aby traktować to jako specjalnie istotną wadę.
Mam jednego maila na te 3 faktury, a SMS-y z podziękowaniami traktuję jako spam.
Jak dla mnie szukasz dziury w całym albo doszukujesz się problemu tam gdzie go faktycznie nie ma, bo jest to pierdoła, a nie prawdziwy problem.

odpowiedź

4 numery i 3 faktury | misha (20.01.2017, 11:59)

Dzięki za odpowiedzi, rozważałem oba warianty i chyba tak muszę zrobić wyrównać okresy i zmienić nju internetowy na dodatkowy :( choć nie ukrywam, że nie rozumiem podejścia operatora... dla mnie płacenie rachunków w różnych terminach jest to dość męczące a operator opłaca i śledzi 3 rachunki bankowe... Dopóki będę miał znacznie taniej niż w plusie to nie będę narzekał...
Pozdr
M
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

34 gości i 0 zalogowanych użytkowników