forumnju z rachunkiemofertaPrzeniesienie numeru i rejestracja w NJU

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU

 

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU (2017-01-06 13:54)

Witam. Jak wygląda proces przeniesienia numeru z Heyah i rejestracja karty SIM w NJU? Czy zdążę załatwić wszystkie formalności do lutego? Dodam, że w HEYAH mam prepaid, nigdy żadnych wizyt w salonie.

~tajoka

 

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU (2017-01-06 14:16)

Żeby przenieść numer, musi on być już zarejestrowany. Więc jeśli nie zrobiłeś tego jeszcze w Heyah to numeru nie przeniesiesz. Polecam odwiedzić jakiś salon T-Mobile, tam załatwisz to od ręki i wtedy dopiero będziesz mógł zamówić przeniesienie numeru na njumobile.pl

 

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU (2017-01-06 15:07)

Dzięki za odpowiedź. Czyli jak dobrze rozumiem, rejestruję w salonie T-mobile bez żadnych zmian na Heyah a później w NJU składam dokumenty z pełnomocnictwem do przeniesienia mojego numeru do NJU?

~tajoka

 

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU (2017-01-06 15:21)

dokładnie, tak jak napisałeś/napisałaś.
TYLKO i WYŁĄCZNIE numery zarejestrowane można przenosić do innych sieci.

Numery niezarejestrowane mogą być aktywne tylko w sieci macierzystej i będą działać tylko do 1 lutego 2017, a potem zostaną wyłączone jeśli nie nastąpi ich rejestracja.

Problem nie dotyczy nowo kupowanych numerów, bo one na dzień dobry muszą zostać zarejestrowane, aby można było z nich bezproblemowo korzystać.
Po 1 lutego w teorii wszystkie aktywne numery w Polsce będą zarejestrowane, więc w teorii każdy będzie można przenosić do innych sieci i problem braku rejestracji przestanie istnieć ;)

odpowiedź

Przeniesienie numeru i rejestracja w NJU | ~tajoka (06.01.2017, 13:54)

Witam. Jak wygląda proces przeniesienia numeru z Heyah i rejestracja karty SIM w NJU? Czy zdążę załatwić wszystkie formalności do lutego? Dodam, że w HEYAH mam prepaid, nigdy żadnych wizyt w salonie.
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

40 gości i 0 zalogowanych użytkowników

Komunikat o cookies