Złodzieje!

 

Złodzieje! (2017-01-02 16:11)

Ostatnio dostałem doładowanie na 30 zł. Wykorzystałem je i nimi doładowałem konto. Proces doładowywania odbył się bez problemów. Kilka dni nie korzystałem z telefonu, dopóki kolega z klasy nie napisał do mnie SMSa w Sylwestra z życzeniami na nowy rok. Odpisałem mu. <span >Dzisiaj rano (2 stycznia 2017) bałem się, ale sprawdziłem stan konta (bałem się bo już od kilku miesięcy kradną). Pani z automatu odpowiedziała mi "Pozostało Ci 3 złote" i tam jakieś grosze. Policzyłem wiadomości wyszło ich 20. Wg cennika 1 SMS kosztuje 9 gr. 20 x 9 = 180 czyli 1,80. Dostałem nauczkę żeby nie kupować nju więcej.

~cośtubyłoxd1234

 

Złodzieje! (2017-01-02 18:04)

Zapewne masz wykupioną jakąś subskrypcje premium i nawet o tym nie wiesz. Pieniądze nie znikają z konta same. Załóż konto/zaloguj się na njumobile.pl na swój numer i tam będziesz miał dokładny biling wszystkich swoich połączeń i smsów łącznie z naliczonymi opłatami. Jeśli faktycznie wysłałeś tylko 20 zwykłych smsów a zniknęło Ci 27zł to masz prawo do reklamacji - skontaktuj się z BOK.

[edytowane przez ciajus o 18:05 w dniu 2017-01-02]
 

Złodzieje! (2017-01-02 21:33)

Dostałem historię od doładowania w pliku. W nim zgadza się fakt o moich SMS z takim numerem jak pisałem. Usługi mi mówią, że mam Pocztę Głosową. Co jeszcze śmieszniejsze ciągle dostaje spam SMS-ów od numeru "60455". Usługa ta jest od nju i spamuje wiadomościami "Twoje konto jest aktywne." Czasami mnie to już wkurza, szczególnie po doładowaniu. Zatrzymywanie nic nie daje. Nju tłumaczy się zaś, że nie mam takiej usługi. Co do analizy od doładowania: Oprócz SMS-ów wszystko inne wychodzi na 0.

 

Złodzieje! (2017-01-03 00:48)

No ja tez czuje sie oszukana. Proste - zrezygnuje z Orange i przeniosę sie gdzie indziej :) juz nie moge sie doczekac.

 

Złodzieje! (2017-01-03 10:27)

to jest odpowiedź na post:

Złodzieje! | cośtubyłoxd1234 (02.01.2017, 21:33)
Dostałem historię od doładowania w pliku. W nim zgadza się fakt o moich SMS z takim numerem jak pisałem. Usługi mi mówią, że mam Pocztę Głosową. Co jeszcze śmieszniejsze ciągle dostaje spam SMS-ów od numeru "60455". Usługa ta jest od nju i spamuje wiadomościami "Twoje konto jest aktywne." Czasami mnie to już wkurza, szczególnie po doładowaniu. Zatrzymywanie nic nie daje. Nju tłumaczy się zaś, że nie mam takiej usługi. Co do analizy od doładowania: Oprócz SMS-ów wszystko inne wychodzi na 0.



Nie ośmieszaj siebie samego.
60455 to usługa premium, która nie należy do Nju, więc nie zmyślaj, aby usprawiedliwić swoją głupotę.
Każdy SMS przychodzący to 4zł netto.
Skoro włączyłeś sobie jakąś płatną subskrypcję dla naiwnych to ją teraz wyłącz albo poproś BOK o włączenie operatorskiej blokady na usługi premium i na przyszłość nie odpisuj na podejrzane SMS-y o nagrodach itp.

@ghu
nie ważne jak się czujesz, ważne, czy usługi działają prawidłowo zgodnie z regulaminami.
Jeśli Twój problem jest pokroju użytkownika cośtubyłoxd1234 to problem tkwi w Tobie a nie w sieci.
A jeśli problem jest po stronie operatora to składa się na to reklamację.

 

Złodzieje! (2017-01-03 10:57)

Dokładnie jak kolega nju_klient napisał SMSy z numeru 60455 to płatna subskrypcja, gdzie płacisz 4.92zł za każdy OTRZYMANY SMS. Jedynym złodziejem tutaj jest Twoja głupota że korzystasz z takich usług, ale po określeniu "kolega z klasy" zakładam, że jesteś młody wiekiem.


Masz 2 wyjścia, ponieważ zmiana sieci i tak Ci nic nie da. Subskrypcja jest przypisana do numeru telefonu, więc nawet jak zmienisz sieć to podąży za Tobą do innego operatora.


Możesz zlecić blokadę wszystkich usług Premium w BOK Nju Mobile, wtedy zablokują wszystkie subskrypcje jakie posiadasz i ustrzegą przed kolejnymi takimi wpadkami.


Lub jeśli chcesz nadal mieć możliwość korzystania z usług o podwyższonej wartości to wyślij płatny sms o treści LISTA pod numer 60455 i poźniej STOP NAZWAUSŁUGI np. STOP POBIERZ.

 

Złodzieje! (2017-01-15 23:33)

oni sobie jaja chyba robią oszuści nic wiecej doładowałam konto za 30 zł i mam właczona usługe te 29 zł nielimitowane rozmowy i sms i 10 g netu i co 29 zł skąńczyło sie na koncie a gdy chciałam wejść na internet nie ma i 0 zł na koncie... chyba sobie żarty stroją ja tego tak nie zostawie

 

Złodzieje! (2017-01-20 00:25)

Dziś miałem to samo. Zeszlo 29 zl w okresie 30 dniowym i bylo ok i nagle zeszlo 23 niby za internet a nawet 2 g nie zuzylem z 10...

~kppp22

 

Złodzieje! (2017-04-18 16:15)

to samo zdarzylo mi sie. Dosyc duro podrozuje i nigdy mi sie nie zdarzylo ze jakis operator sieci tak oszukuje jak w nju. Dodatkowo nikt nie jest kompetentny w udzilaniu informacji. W punktach sprzedazy mowia ze oni tylko sprzedaja an na chat wysylaja do punktow sprzedazy. Nie sprawdzilem jedynie telefonu ktory tez podaja. Nie zdziwilym sie jakby the telefon nie byl bezplatny w dodtaku. Tragedia. Zlodzieje nigdy to tej sieci nie wroce

 

Złodzieje! (2017-04-18 20:17)

To samo czyli co? 


"Zeszlo 29 zl w okresie 30 dniowym i bylo ok i nagle zeszlo 23 niby za internet a nawet 2 g nie zuzylem z 10..."


To oznacza że wszystko ze strony nju działa prawidłowo, zużycie było znacznie mniejsze niż 2GB (ok. 120 MB!), a narzekający nie mają pojęcia jak działa oferta z której korzystają.

[edytowane przez martinezcb o 20:21 w dniu 2017-04-18]

odpowiedź

Złodzieje! | dzesi (15.01.2017, 23:33)

oni sobie jaja chyba robią oszuści nic wiecej doładowałam konto za 30 zł i mam właczona usługe te 29 zł nielimitowane rozmowy i sms i 10 g netu i co 29 zł skąńczyło sie na koncie a gdy chciałam wejść na internet nie ma i 0 zł na koncie... chyba sobie żarty stroją ja tego tak nie zostawie
wybierz obrazek niepasujący do reszty

Aby nie podawać nicka przy każdym komentarzu zaloguj się.

aktualnie na forum znajduje się:

20 gości i 0 zalogowanych użytkowników